• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Dedikodusuz Olur Mu Hiç :D

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Şok şok şok sitemle zeyno forumun içinde kavgaya tutuşunca forumun yanmasından korkan yorumsuz ikisinide banladı :D:D

Bunları siteye duyuran lost_love un sonu belli değil hala araştırılıyor ;;P :D:D

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
arkadaşlar yorumsuzla geçen yazışmıştık bu site tam 1 aydır satıldı !!!!

bana bunu tatil öncesinde özel mesaj yolu ile söylemişti şu anda yorumsuz diye bildiğiniz şahıs aslında bir dsmp3 platformu ajanı olup gizlice bilgisayarlarımıza girip bütün mp3 lerimizi haçk etmek için görevlendirilmiş ....

yorumsuz gideli 1 ay oldu haberiniz olsun sakın onunla özel görüşme yapmayın bilgisayarınıza erişip verilerinizi hack etmesi anlık bir meseledir .
zeynoo berenn sitem ve suskun aslında hiç var olmayan kişiler olup sizlerle irtibata geçmek için yazılımsal programlardır

demedi demeyin sonra

LoSt_LoVe

Forum Onuru
vay yorumsuz vayyyy ben seni yıllardır tanırdım böyle olacağın aklıma gelmezdi CEBUR sende olmasan kim uyaracaktı bizi.Allah'tan bilgisayarımda müzik yok.

Siteyi herkesten habersiz satan yorumsuz vijdanına yenik düşüp kendini sokaklara attı.=PP

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
Oda bilşeymi mercimek geçen hafta limon ile yan yana görüntülendi işte o şok fotoğraflar.

Bununlada yetinmeyen mercimek birde üzerine pul biber ve maydanoz ektirdi çok acım var beni rahat bırakın dedi ama yinede içilmekten kurtulamadı

corba.jpg

LoSt_LoVe

Forum Onuru
=HH=kop Vay vay vay merciemk görmeyeli neler karıştır olmuşsun sen yahuu

Bende bu gün beren ve zeynonun siteyi ele geçirmek için suikast düzenlemeleri yaptığını öğrendim.Sitemide aralarına katmaya çalıştıklarını biliyorum benden söylemesi :D:D dikkatli olun Kop

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Yeni aldığım duyumlara göre sitede mod olarak biline KIRMIZI turnuvalarda şikeye yönlendirme yaptığı ve alenen para dağıttığı için 15 yıl hapsine karar verildi.Bunu duyan site sakinleri KIRMIZIYI arkadaş listesinden çıkarttı =kop=kop=kop=kop

Top Bottom