Çocukların ilişkiler hakkındaki fikirleri

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P

"Çocuktan al haberi" vecizesine dayanılarak bu sefer de ilişkiler ve evlilik hakkında fikirleri sorulmuş:

Kiminle evleneceğinize nasıl karar verirsiniz?

Aynı şeylerden hoşlandığın birini bulmalısın. Mesela, erkek spor seviyorsa, kadın da onun sporu seviyor olmasını sevmeli ve cips ve sosunu eksik etmemeli. – Alan, 10 yaşında

Büyümeden önce kimse kiminle evleneceğine karar veremez. Tanrı bu kararı çoktan vermiştir ve senin de kiminle eşleştiğini bulman gerekir. – Kristen, 10 yaşında

Evlenmek için doğru yaş nedir?

33 en uygun yaş çünkü onu çoook uzun zamandır tanıyor olmanız için yeterli bir yaş. – Camile, 10

Evlenmek için uygun bir yaş yok. Evlenmek için aptal olmak gerekir. – Freddie, 6 yaşında

Yabancı birisi iki insanın evli olduğunu nerden anlar?

Aynı çocuklara bağırıp bağırmadıklarına bakarak tahmin edebilirsiniz. – Derrick, 8 yaşında

Anne ve babanızın ortak yanı nedir sizce?

İkisi de daha fazla çocuk istemiyor.-Lori, 8 yaşında

İnsanlar randevulaştıklarında ne yaparlar?

Randevular eğlenmek içindir ve insanlar bunları birbirlerini tanımak için kullanmalıdır. Yeterince dinlerseniz erkeklerin bile söyleyecek şeyleri var. - Lynnette, 8 yaşında

İlk randevuda, birbirlerine sadece yalan söylerler ve bu da ikinci kez bulaşmaları için yeterli olur. – Martin, 10 yaşında

Kötü giden bir ilk randevuda ne yapardınız?

Eve gider ve ölü rolü yapardım. Ertesi gün de tüm gazeteleri arar ve ölüm ilanlarında bana yer verdiklerine emin olurdum. –Craig, 9 yaşında

Birisini öpmek ne zaman uygun olur?

Zengin olduklarında. – Pam, 7 yaşında

Yasalara göre 18 olmak zorundasınız, eh yasaları bozmak istemem. –Curt, 7 yaşında

Olay şudur: eğer birisini öperseniz, onunla evlenmek ve çocuk yapmak zorundasınız. Doğru olan bu. – Howard, 8 yaşında

Bekar olmak mı daha iyi evli olmak mı?

Kızlar için bekar olmak ama oğlanlar için değil. Çünkü onlar ortalığı toparlayacak birisine ihtiyaç duyar. – Anita, 9 yaşında

Eğer insanlar evlenmeseydi, dünya nasıl daha farklı bir yer olurdu?

Ortada bunu anlatacak bir sürü çocuk olurdu, değil mi? –Kelvin, 8 yaşında

Bir evliliğin yürümesini nasıl sağlarsınız?

Karınıza, bir kamyona benzediği zaman bile güzel olduğunu söyleyerek. – Ricky, 10 yaşında

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
Evlenmek için uygun bir yaş yok. Evlenmek için aptal olmak gerekir. � Freddie, 6 yaşında

Bu çocuk çok zeki :) Ben 2 yıl öncesine kadar bile böyle düşünüyordum :D:D

Yabancı birisi iki insanın evli olduğunu nerden anlar?

Aynı çocuklara bağırıp bağırmadıklarına bakarak tahmin edebilirsiniz. � Derrick, 8 yaşında

:D:D eee güzel cevap :D

Bir evliliğin yürümesini nasıl sağlarsınız?

Karınıza, bir kamyona benzediği zaman bile güzel olduğunu söyleyerek. � Ricky, 10 yaşında

hahaa :D:D:D Tuttum ben bu çocukları ya :D:D