Çirkin ördek yavrusundan fıstığa dönüş!

cemree

=)=)
V.I.P
1288364575_cirkinordek.jpg


Kendini berbat hissediyorsun! Peki, şimdi ne yapacaksın? İşte zor anlarda çok işine yarayacak öneriler…

:kik1. Bir dakika içinde harika tırnaklara sahip olabilirsin! Tek yapman gereken, jet hızıyla kuruyan ojelerden birini seçmek!

:kik2. Bir gece önce makyajını silmeden yattın ve bu yüzden de kendini kötü hissediyorsun:( Öyleyse hemen yüzünün tazelenmesi ve canlanması için, C vitamini içeren bir nemlendirici kullan!

:kik3. Bakışlarının etkileyici olması için, ok gibi kirpiklere sahip olman gerek. Bunun için kirpikleri kıvıran ve uzun gösteren bir maskara kullanmalısın!

:kik4. Eğer cildinin kapatıcıya ihtiyacı varsa, toz fondöten tercih et. Bu, sana zaman kazandıracaktır.

:kik5. Saçların kirliyse ve yıkaman şartsa, sonrasında ıslak ya da kuru saça uygulanabilen bir saç kremi kullanabilirsin.

:kik6. Dişlerini fırçalamadan evden çıkmak zorundaysan ya da evde diş macunu bitmişse, diş ipi seni bir süre idare edebilir!

:kik7. Eğer cildin donuk ve solgun görünüyorsa, yanaklarına hem aydınlatıcı hem de kapatıcı özelliği olan bir ürün uygulayarak masaj yapmayı dene.

:kik8. Jet hızıyla makyaj yapmak için birçok özelliği bir arada bulunduran makyaj malzemeleri kullanmalısın! Örneğin kapatıcı özelliği olan bronzlaştırıcı bir pudra ya da hem allık hem de ruj olarak kullanılabilen bir renklendirici!

:kik9. Kendini kötü hissettiğinde, duş almak gibisi yoktur. Üstelik meyve aromaları içeren duş jelleri kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayabilir.

:kik10. Saçların keçe gibi görünüyorsa ve kuaföre gidecek vaktin de yoksa üzülme! Saç şekillendiriciler emrinde!
 

cemree

=)=)
V.I.P
:kik11. Saçlarını şekillendirirken bir yandan da zarar görmelerini engellemelisin. Bu yüzden saçlarını ısıdan koruyan saç ürünleri kullanmalısın.

:kik12. Spora yapacaksan veya bir partiye gidiyorsan, evden çıkmadan önce nemlendirici içeren bir roll on kullanarak, hem ter kokusunu hem de koltukaltının kurumasını engelleyebilirsin!
 
Top