𝓒𝓮𝓻𝓮𝔃𝓯𝓸𝓻𝓾𝓶 𝓫𝓲𝓻🅰🆂🅺🆃🅸🆁 𝒞ℯ𝓇ℯ𝓏𝒻ℴ𝓇𝓊𝓂 ℬ𝒾𝓇 𝒮ℯ𝓋𝒹𝒶𝒹𝒾𝓇

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Ablaa çok güzel 😍 eskiden her genç kızın defteri olurdu yaprakların kenarı kendi çizimleriyle süslenmiş içinde hem kendi iç döküşleri hem beğendiği şiir mani ve şarkı sözleri 😍
Benim de vardı :D
Onu anımsattı bana ❤️
tesekur ederim canim harika yorumun icin ve benim hatira defterim duruyor ki :))) ama ben 14 yasinda baslamistim yazmaya istanbulda kalplerden yapistirmistim en sonda esim nisanli iken yazmis öylece kalmis :)))

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

💖´ *•.¸♥¸.•** **•.¸♥¸.•*´💖

░C░e░r░e░z░f░o░r░u░m░ ░B░i░r░ ░S░e░v░d░a░d░i░r░
Ey hasreti içimde yüreğimi yakan ateş... Yine göz bebeklerimde tütüyorsun... İçimden geçen buruk yokluğunla... Bedenimi yüreğimden söküyorsun... Binlerce kelimeler altında ezilirken ben... Bir nefes gibi içimde geziyorsun sen... Attığım her adim hep sana koşuyor... Yüreğine tutkulu yüreğim sana bakıyor... Gün geçtikçe içimde dağ gibi büyüyorsun... Çektiğim her nefeste bana can veriyorsun... Batan günün ardından yeniden doğuyorsun... Nefes nefes çekiyorum seni içimde yaşıyorsun... Ellerim semada seçtiğimiz şarkı niyetine... Ömrümden çalıp veriyorum senin ömrüne​

C░e░r░e░z░f░o░r░u░m░ ░B░i░r░ ░A░s░k░t░i░r░

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
_______¥*♡*¥____________
Yüreğimi Bıraktım Kalbinin Kapısına...
____/Hani Dedim Ya.
.....................Hissedebilmek Çok Güzel Diye.
____/Eksik Söylemişim
......................Hissedebilmek Sadece Seninle Güzel...!

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

r7y6Yw8.jpg

SANA binlerce gül Vermek İstedim Ama Güller Solar Sana Ömrümü Vermek İstedim Ama Bir Gün Öleceğim. Sana Sadece Sevgimi Veriyorum Sonsuza Dek Süreceği İÇİN ....
❤
İ
❤