ÇerezDükkan 🛒

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu satın alınan ürün içerik arkaplan rengi özelliği sadece tek bir mesaj veya konunun arkaplanını değiştirir.

Şuradaki özellik yani. :) Bunun için konu linkini seçip yapılandırmak gerekiyor. Profilinde "Envanter" diye bir sekme olmalı.

envanter.png

Oraya istediğin mesajının veya konunu linkini giriyoruz. Konu/Mesaj linkini mesajların sağ üst köşesindeki numaralardan alabiliriz. Alttaki resimde gösterildiği gibi.

mesj-link.png

Örnek olarak tıpkı senin yaptığın alışveriş gibi bu mesajın arkaplanını değiştirmek için özelliği satın alacağım. Ve bu sadece bu mesaj için geçerli olacak. :)

icerik-arkaplan-rengi.png

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Örneğin son yazdığın mesaja bak bu mesajın üstündeki :D #22 yazıyor :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Arkadaşlar artık dükkanımızda dört büyüklerin renkleri rahatlıkla alınabilecek ve üye adınızın altında takım logonuzu gururla taşıyabileceksiniz :D İki farklı tasaRım arasında kaldım.

Şu an benim profilimde gördüğünüz üye renklerini (tanıtım amaçlıdır görgüsüzlük olarakta değerlendirilebilir :D) istediğiniz zaman çooook uygun fiyata DÜKKAN'ımızdan temin edebilirsiniz. :D

Düşünün 2 gün boyunca profilinizi süsleyecek olan bu özelliğin fiyatı sadece 100 CTL'cik. :D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Çok yakışmış herkese önerirsin demi bu özelliği :D:D:D

Evet ya hediye edilebilme özelliğini de açsam mı diye düşündüm ama kötü niyetli kullanım olabilir diye yapmadım. Düşünsene fanatik bir BJK'lıya GS renklerini gönderiyorsun :D:D:D