Cerez Gelinlerin den Kayınvalide lerine özel Anneler Günü mesaj lari

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
https://www.cerezforum.com/konu/cerez-gelinlerin-den-kayinvalide-lerine-ozel-anneler-gunu-mesaj-lari.163436/

Yüreği güzel, kendi özel kayınvalideciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Gözlerinin içi gülen kayınvalidem. Anneler günün kutlu olsun.

Yüreği güzel, kendi özel kayınvalideciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Kayınvalidelerin en tatlısı en güzeli. Anneler günün kutlu olsun.

Her güzel şeyin ardında sen oldun hep annem. Anneler günün kutlu olsun.

Anne cennet kapısıdır girmesini bilene. Anneler günün kutlu olsun.

Bana annelik eden ve beni hiç yalnız bırakmayan kaynanam anneler günün kutlu olsun.

Biricik kaynanam. Anneler günün kutlu olsun. Her zaman senin küçük gelininim.

Gül yüzünden gülücükleri hiç eksik etmeyen biricik kaynanacığım. Anneler günün kutlu olsun.

Gül kokun ve sıcacık tebessümünle iyi ki benim kayınvalidemsin Anneler günü kutlu olsun.

Son düzenleme:

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Yaptığım yemekleri beğenmese de afiyetle yiyebilen o yüce kadın… Anneler günün kutlu olsun.

Kızsa bile bana hiç bir şey belli etmeyen canım tatlı kaynanam. Anneler günün kutlu olsun.

Kocam gibi inanılmaz bir insan, ancak senin gibi bir harika annenin eseri olabilir. Anneler günün kutlu olsun.

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım kaynanam. Anneler günün kutlu olsun!

Gücüme güç, umuduma umut katan kaynanacığım. Seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun!

Sevginle kalbimde açtığın çiçekler hiç solmayacak, canım kayınvalidem. Anneler günün kutlu olsun.

Biz seni her mayısta değil her zaman düşünüyor ve seviyoruz, güzel kaynanam anneler günü kutlu olsun.

Dünyanın en güzel kaynanası; anneler günün kutlu olsun. İyi ki benim annemsin. Seni çok seviyorum.

Kaynanacığım senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Seni unutmadığımı bugünde bilmeni istedim. Anneler günün kutlu olsun dünyanın en güzel ve özel kaynanası.

Asi Kız

Beşiktaş -asi ama bir o kadar da polyanna
Özel üye
Kayınvalidesini bu kadar seven bir gelin mi varmış 😁😁
şaka tâbiki 🤪bütün annelerin anneler günü kutlu olsun