cebur kimdir

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
cebur aslında tamamı ile farklı bir kişiliktir 1980 yılına artvin borçka da doğmuş olup hopa da büyümüştür orta okul mevzunudur aslında pilot olacaktı ama göğüs kafesi çukur olduğu için olamayacağını öğrenmiş ( aslında normal haytta bir sorun yaratmamasına karsın yüksek irtifalarda baygınlık yapıyormuş )

, üniversitelerde sağ sol çatışmalarının olduğu bir senede liseye yazılmaktan vazgeçmiştir ( onlargibi sokağa döküleceğime işime bakarım ) çalışmaya başlamış olan yaklaşık 4 yıl farklı otellerde resepsiyom görevlisi olarak çalışan iyi düzeyde rusça bilen biridir cebur adını aslında çeburaşkadan
Cheburashka2.jpg

almıştır moldova lı sevgilisi julia tarafından bu isimle çağırılan birisidir ama nette çeburaşka o zamanlar türkçe karakter desteği nedeni ile yazılamadığı için cebur olarak kalmıştır

çok sevdiği kişi olmuş ana hep terkedilmiştir bu yüzden bolca şiiri mevcuttur askerliğini önce resepsiyon görevlisi sonra yazıcı olarak yaptığı için bilgisayar bilgisi çok iyidir

ilgi alanları :

şiir
müzik
resim
tenoloji
dekorasyon

şu an hopada ikamet etmekte olup kendine ait bir iç dekorasyon dükkanı vardır evlidir bir oğlu vardır adı ATİLLA dır oğluna çok beğendiği hun imparatoru ATİLLA nın adını vermiştir
IMAG0047.jpg

çok mu ciddi oldu acep :)

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Cebur hoşgeldin.Çok eğelenceli birine benziyorsun.İnşallah uzun yıllar aramızda olursun.Tanıtım içinde ayrıca teşekkürler yakışıklıyada selamlar.:)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Allah bağışlasın çok çetin ceviz bir ufaklık bu :) cebur biyografi gercekten güzel olmuş istediğin meslege ulasamamana üzüldüm. bazı kurallar var işte bu tür sorunlarda engelliyor hedeflerimizi. :( forumda güzel paylaşımlarının olacağını düşünüyorum şiir dedinki tam benlik cok severim okumayı tekrar hosgeldin.

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
aslında çok şeylere yanlış zamanlarda karar veriyoruz bece hedef şeçilmeli taa ilk okuldan ne olacağına karar verilmeli ( tabiiki anne babanın dediği değil kendi istediği ve eli yatkın oluğu iş seçilmeli ve o yolda ilerlenmeli örneğin evden dışarı çıktık ve nereye gideceğimizi bilmiyoruz ne yaparız boş boş gezeriz işte ben buna kaybedilmiş bir hayat derim ben evlendiğim zaman karıma yardımcı olurum diye yemek yapmayıda ev toparlamayıda yıllar önce öğrenmiştim ( özel menülerimi burada yakındır paylaşacağım zehirlenebilirsiniz )benim için üzülmene sevindim ama seni üzdüğüme üzüldüm :(