• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Çantalarda renk cümbüşü

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Bu kış her yerde renkli çantalar olacak. Pembe, mor, eflatun ve yeşil sezonun gözde renkleri.

Sonbahar-kış modası yeni tasarımlar ve bunların sunulduğu defilelerle sezona merhaba dedi. Kadınlar için tasarlanan kıyafetler kadar, onların tamamlayıcısı olan aksesuvarlar da dikkat çekici. Özellikle de çantalar... Bu sezonun çantalarının renkleri ve desenleri çok canlı. Özellikle mor, eflatun ve pembe renklerin yoğun olarak kullanıldığı çantalarda, baget tarzı, cepli ve aksesuvarlı modeller dikkat çekecek. Büyük, küçük ve orta boy çantalarda deri, süet, rugan ve kürk kimi zaman tek başına, kimi zaman bir arada kullanılacak.

"Süet, rugan ve kürk gibi değişik malzemeler kullanılacak"
Cengiz Abazoğlu

Çantalarda süet, rugan, kürk gibi değişik malzemeleri bir arada bulabileceksiniz. Baget tarzı, askısız, elde taşınacak çantaların yanında deri saplı, kürklü çantalar da çok moda olacak. Kadınlar kendilerini bu sezon daha seksi ve özgür hissedecek. Koltuk altı çantalar da günün trendini yakından takip eden kadının önemli bir aksesuvar olacak. Taba, gül kurusu, bakır sezonun favori renklerinden. Özellikle Balenciaga ve Louis Vuitton'un tasarımını yaptığı çantalar, sonbahar-kış modasının en iyi temsilcilerinden.

"Renkli, süet, büyük çantalar olacak"
Alev Ciliv

Kadınların vazgeçilmez aksesuvarlarının başında hiç şüphesiz çantalar geliyor. Bu kış çantalarda özellikle yumuşak deri ve süet kullanılacak. Çantaların çok renkli ve cepli oluşu bir başka dikkat çekici özelliği olacak. Renkli süet çantalarda özellikle mor, eflatun, gül kurusu, pembe renkleri sıkça görülecek... Bu kış tüm kadınlar küçük ve orta boy çantalar yerine büyük boy çanta kullanmalı.

"Tüylü ve süslü çantalar çok moda"İdil Tarzi

Kadınlar gece tüylü ve süslü çantaları tercih ederken, günlük yaşamlarında ise Nike, Puma tarzı spor aynı zamanda şık çantaları kullanacak. Gucci'nin tasarımını yeni yapmış olduğu postacı çantaları da gözde çantalar arasında olacak. Klasik tarzda kadınlar yine siyah ve kahverengi tonlarını tercih ederken, spor giyinen kadınlar ise pembe, mor, yeşil, kırmızı gibi canlı renkleri kullanacak. Özellikle de fuşya, mor ve eflatun... Bu sezon çantalar ne çok büyük ne de çok küçük olacak. İdeal boy orta boy olacak.
 
Top