• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Canson Quilling - Kâğıt Kıvırma Yarışması (4-8.Sınıflar Arası)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Canson'un rengarenk fon kartonları ile yapılan quilling çalışmaları birbirinden güzel hediyeler kazandırıyor !

Yarışma Konusu Quilling, kağıt kıvırma tekniği ile yapılacak serbest tema çalışmaları yarışma dahilindedir. Dilediğiniz konuyu seçerek quilling ile bir kompozisyon yaratabilirsiniz. Çalışmalarınıza değişik zemin, obje ve materyaller ekleyebilirsiniz.

Kimler Katılabilir ? - Canson quilling – kâğıt kıvırma yarışmasına katılım, Umur Basım ve Kırtasiye A.Ş. çalışanları ve birinci derecede yakınları haricinde Türkiye'de bulunan özel okul ve devlet okulları bünyesinde 4., 5., 6., 7., 8., sınıflarda eğitim gören tüm ilköğretim öğrencilerine açıktır. Bu yarışmaya başvuru öğrencinin velisi tarafından yapılabileceği gibi, öğrencinin kayıtlı olduğu ilköğretim okulu bünyesindeki bir öğretmen tarafından da yapılabilir.

Kazananların Belirlenmesi Umur Basım ve Kırtasiye A.Ş. tarafından belirlenen 7 kişilik bir jüri 30 Kasım 2011 tarihinden önce gönderilen eserlerin en iyilerini belirlemek için toplanacaklardır. Toplantının başında, jüri üyelerinden biri başkan olarak seçilir. Kazananları belirlemek için her üye bir oy verecektir. Eşit oy alınması durumunda, başkanın oyu belirleyici olacaktır.

Kazananlar aşağıdaki ölçütlere göre belirlenecektir;
* Quilling – Kâğıt Kıvırma sanatına uyumluluk,
* Yaratıcılık seviyesi,
* Eserin taşıdığı bütünlük değeri,
* Katılım şartlarına uyumluluk,

Ulusal Canson quilling kağıt kıvırma yarışması sürecinin sonucunda kazananlar ile bireysel olarak iletişime geçilecektir.

Kazananlar ayrıca projedenizi.com sayfamız üzerinden, Özgür Eller Facebook sayfasından ve Kağıt vs. dergisinden de duyurulacaktır.

Ödüller bildirilen adrese kargo yoluyla gönderilecektir.

Katılım koşulları: Canson ulusal quilling – kâğıt kıvırma yarışması teması 'Quilling – Kâğıt Kıvırma Sanatı' olan bir yarışmadır.

* Katılımcı öğrenciler Canson Vivaldi 120 gram veya Canson Colorline 150 gram fon kartonlarını kullanarak çalışmalarını oluşturacaklardır.
* Katılımcılar eserlerinde kullanacakları zeminde (ahşap, fon kartonu, köpük gibi) istedikleri malzemeyi kullanmakta serbesttirler.
* Eserler mutlaka bir başlık taşımak zorundadır.
* Her öğrencinin yarışmaya tek eserle katılım hakkı mevcuttur.
* Katılımcı öğrencilerin bitmiş eserleri 28 Ekim 2011 tarihinden önce aşağıdaki bilgilerle birlikte istenilen adrese göndermesi gerekmektedir.

Gönderim Adresi ve Gerekli Bilgiler:

* Öğrencinin ve velisinin adı, soyadı, açık adresi ve telefon numarası,
* Tüm katılımcı öğrencilerinin adı, soyadı, açık adresi ve telefon numarası,
* Okulun adı, açık adresi ve telefon numarası aşağıdaki adrese 28 Ekim 2011 tarihinden önce gönderilmelidir.

Canson Quilling – Kâğıt Kıvırma Yarışması
Umur Basım ve Kırtasiye San. Ve Tic. A.Ş.
Esenşehir Mah., Dudullu OSB 2. Cadde No: 5, 34776 Ümraniye İstanbul

* Gönderim ücreti katılımcıya aittir.

Geçersiz Sayılacak Çalışmalar - Konu başlığı taşımayan, belirtilen kurallara uymayan, iletişim bilgileri eksik, değişmiş, okunamayan, gönderim bedeli ödenmeyen ve 28 Ekim 2011 tarihinden sonra gönderilen eserler dikkate alınmayacaktır.

Ayrıca, eserler toplum kurallarına ve ahlak kurallarına aykırı olmamalı; niteliği ne olursa olsun 3. grup ve kişilerin haklarına saldırı niteliği taşımamalıdır. (Özellikle: isim hakkı, görüntü hakkı, özel hayata saygı hakkı, sınaî ve fikri mülkiyet hakkı)

Yarışma Ödülleri
1. öğrenciye: HP LH668EA Notebook
2. öğrenciye: Sony Play Station 3
3. öğrenciye: Sony DSC-WX7 Fotoğraf Makinesi
4. öğrenciye: Apple I Pod Nano 8 GB
5. – 10. öğrencilere: 4x4 Runner Mtb 2602 Bisiklet
10. – 50. öğrencilere: Canson ürünlerinden oluşan hediye seti,
En çok öğrenci ile katılan okula: Sony 32'' lcd televizyon,
Katılan herkese: Kâğıt vs. Dergisi​

Adres: Canson Quilling – Kâğıt Kıvırma Yarışması Umur Basım ve Kırtasiye San. Ve Tic. A.Ş. Esenşehir Mah., Dudullu OSB 2. Cadde No: 5
Zaman: Son Katılım Tarihi: 28 Ekim, 2011
Yaş Grubu: 4., 5., 6., 7., 8., sınıflarda eğitim gören tüm ilköğretim öğrencilerine açıktır.
 
Top