Camfrog Video Chat Pro 3.81.21234

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

Celal28-

Forum Gururu
Camfrog Video Chat, sizi gerçek zamanlı kanallara ve odalara bağlar. Kameranızla görerek, miktofonunuzla konuşarak ya da yazışarak iletişim kuracağınız bu odalarda, tanışmak isteyeceğiniz insanları ayırarak kendinize bir liste oluşturabilirsiniz. Birçok güvenlik duvarının arkasında sorunsuz çalışır. Camfrog Video Chat ile 1000 kişiye kadar kullanıcı alabilen konferans odalarına bağlanabilirsiniz. Sadece kendinize bir rumuz seçin ve iletişim kurmaya başlayın.
"Talk" (konuşma) butonuna basınca odanın geneline konuşabilirsiniz. Video chat odaları broadband bağlantı kullanan ve Camfrog Video Chat Room Server çalıştıran kullanıcılar tarafından oluşturulmuş durumda, yani isteyen herkes kendi konferansını başlatabilir. Kişileri görmek için webcam gerekmiyor, ama bazı odalar webcam'siz girişe izin vermeyebilirler. Kişiler durumlarını değişirip istemedikleri takdirde anında mesaj almalarını engelleyebilirler.

Yenilikler:
- Yeni kontrol sistemleri ve oda kontrolleri güncellendi.
- Sohbet odasına bağlanmak için belirlenen kısa yol CTRL+C değiştirilerek CTRL+R olarak düzenlendi.
- Artık sohbet odalarında yaptığınız konuşmaların kayıtlarını programın ayarlarına girerek otamatik olarak silinmesini sağlayabilirsiniz.

Program Nitelikleri

Sürüm: 6.0
Boyut: 4.92 Mb.
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Windows 2000/2003/XP
 
Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Top