Burun Tipi ve Karakteriniz

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

burun.jpg

8- Hafif Kemerli Burun Hafif kemerli bir buruna sahip insanlar genelde cömert insanlardır ve sahip oldukları şeyleri etrafındakilerle paylaşmaktan çekinmezler. Yani bencil değildirler. Bu insanlar, başkalarına yardım etmeyi sever ve onları zor zamanlarında yalnız bırakmazlar, yardımlarını esirgemezler. Çevresindeki pek çok insanda bu kişilere karşı bu iyiliğinden dolayı minnettar kalır. Bu insanlar genelde ince yapılı bir kişiliğe sahiptir. Bu yüzden diğer insanlar bu kişileri kırmamaya ve incitmemeye özen gösterir.

7- Düz Burun Düz burunlu insanlar genelde mantıklarından çok duyguları ile hareket eder.Bu insanlar genelde kolay öfkelenir. Diğer insanlarda bunu bildikleri için bu insanları kızdırmaya ve tartışmaya girmemeye çalışır. Fırtına gibi olan bu insanlar öfkelendikleri zaman merhametten yoksun olabilir ve gözleri bir şey görmez.

6- Gaga Burun Bu burun tipine sahip insanların düşünme yeteneği oldukça gelişmiştir. Genelde etrafında gördüğü pek çok şeye yaratıcı bir şekilde yaklaşırlar. Bir konu hakkında düşüncelerini savunurken oldukça tutkuludurlar ve savundukları şeye sıkı sıkıya inanırlar. Kendi ilkelerine bağlı kişilerdir. Koydukları hedefe ulaşmak için ellerinden geleni yaparlar ve çeşitli fedakarlıklardan kaçınmazlar.

5- Kemerli Burun Bu insanlar biraz hassas olabilir. Aşk, sevgi onlar için oldukça güçlü yaşanan duygulardır. Gerçek aşkın ne olduğunu bilirler. Bu insanlar sosyaldir ve kolay arkadaş edinebilirler. Karşısındaki insanları nasıl dinleyeceklerini de iyi bilirler. Aslında pek çok işi tek başına yapabilecek özelliklere sahipken yine de çevresindeki insanlara güvenmek ve onlardan yardım almak bu insanlar başvuracağı yollardan biridir.

4- Ucu Düşük Burun Karşısına çıkan sorunlara iyimser yaklaşarak çözebilen insanlardır. Çoğu zaman başka insanlara yardım etmeye ve çevresindeki insanların iyi hissetmesine gayret gösterirler. Bunun yanında da çoğu insandan daha meraklı insanlardır ve başlarına ne gelirse bu merakları yüzünden gelmektedir.
3- Kalkık Burun Kalkık burunlu insanlar genelde aniden karar alan insanlardır. Bu yüzden tahmin edilemez kişilerdir. İnsanlar genellikle bu insanların aldıkları kararlardan pek memnun kalmazlar. İçlerinde her zaman az konuş çok iş yap kuralına uygun hareket iç güdüleri vardır. Eğer istedikleri bir şey olursa genellikle istediklerini alırlar yani kafalarına koyduklarını başarırlar.
2- Kanca Burun Bu burna sahip insanlar adeta organizasyon yapmak için doğmuşlardır. Bir işin başında bu insanlar olduğu zaman o iş genelde mükemmel bir şekilde ilerler. Bunun en önemli sebebi de dürüst olmaları ve en büyük zorlukların bile üstesinden kolayca gelebilmeleridir. Eğer siz bu burna sahipseniz gelecekte çok başarılı olabilirsiniz.
1- Yunan Burnu Yunan burnu denilen bu burna sahip olan insanlar hayattaki hemen hemen he rşeye karşı pratik bir bakış açısına sahiptir. Bu insanlar dikkat çekmekten hoşlanmazlar bu yüzden de dikkat çekici şeylerden uzak dururlar. En yakınındakilere karşı sadık insanlardır. Hislerini ve duygularını ifade etmekte zorlanırlar. Bu yüzden insanlar arasında suskun bir yapıya sahiptirler.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

easy a burn GIF

5- Kemerli Burun Bu insanlar biraz hassas olabilir. Aşk, sevgi onlar için oldukça güçlü yaşanan duygulardır. Gerçek aşkın ne olduğunu bilirler. Bu insanlar sosyaldir ve kolay arkadaş edinebilirler. Karşısındaki insanları nasıl dinleyeceklerini de iyi bilirler. Aslında pek çok işi tek başına yapabilecek özelliklere sahipken yine de çevresindeki insanlara güvenmek ve onlardan yardım almak bu insanlar başvuracağı yollardan biridir.

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

@yilmaz27 yok artik komsum bu kadarida pes diyorum cansin komsumsun severim saygi duyarim :)) simdi birde burun tibi karekterimiz ayni yok artik ya :)