Burhan Altıntop'un Lost'da oynaması

-kate yiivrum nasılsın?
-ama beni neden aranıza almıyosunuz?
-tabii oynarım. benim ata siporum golftür zaten.
-rose bacım sen akapuntur yapabiliy misin ki?
-sawyer be hadi be hacı be yalnızca jin'i azıcık tokatlayacaksın ne olur ki ya? sen benim bu adadaki en yakın dostumsun ya... sen irisin güçlüsün. bak bu adam çok pis tahtu bana.
-sen benim sırtımı haşu hırt hırt, ben senin sırtını haşuyayım hırt hırt.
-annnaaaam. jack kardeş ölecek miyim ki yoksa ben? vah benim dertli başıııım, nerelere gideyim, kimlere söyleyeyim derdimi?
-bir kere ben avrupa yakası gibi ünlü bir derginin idari müdürüyüm. bana saygı duyuceksin. sen nesin. sokaklarda eline almışsın gitarı tıngır mıngır çalıyosun. sonra da buraya gelmişsin "ben drive shaft'in üyesiyim" diye milleti kandırıyosun. bir kere ben müzük dünyasını çok yakından taküp ederim. hiç drive shaft'ta seni görmedim ki ben. farketmedim sanma. ingiltere'nin köylüsü seni. köylü...
-benjamin dokunmak yok! dokunmak yok.
-sun yenge gel sana helva yapmayı öğreteyim. o kadar kişi öldü. kimsenin bu işe el atacağu yok.
-yine ambarın içine etmişsiniz ya...
-bakın palmiye yapraklarından terlik yaptım. slikon yerinde ağaçlardan elde ettüğüm reçineyü kullandım. artık ambara girerken herkes bu terliklerden giyecek. çamurlu kumlu ayakkabularınuzla giriyorsunuz. sonra iki saat oradan kum, buradan çamur siliyorum.
-ya bu bilgisayar bana kuz bulabülür mü ya? sarışun esmer farketmiyi.. yaşı da önemlü değül 18-80 arasu olabülür. nefes alsun yeter.
 
Top