Burçların En Belirgin Özellikleri

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
İtiraf ediyorum, ben burçlara hiç inanmam. Ama burç muhabbeti yapmayı çok severim :P Karşındakine kendinden bahsetmesi için ortam yaratmış oluyorsun bir yerde. "Burcumun şu özelliğini aynen taşıyorum" falan dediğinde onla ilgili yeni bir şey öğrenebiliyorsun mesela. Burç işin bahanesi yani :D Bir de mesela kızlarla astroloji muhabbeti açılınca 3. evinde hangi gezegen var bilmem ne derken konu en az iki saat uzar, belki burda da öyle olur diye ummuştum aslında :P

Bende ekleme yapmak istiyorum. :) Genelde bayanlar burçlar konusunda daha ilgilidir, biz erkeklere göre. Bende erkeklere göre biraz daha ilgili oluyorum galiba. :) Bulunduğun ortamda burç muhabbeti döndüğünde bir iki özellik söyledin mi hemen gözler üzerinde oluyor :) Bu yönden baktığında aslında çok keyifli oluyor :) Diğer boyutlarına hiç girmem :P aaa sen yoksa akrep misin ? :DD

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Bende ekleme yapmak istiyorum. :) Genelde bayanlar burçlar konusunda daha ilgilidir, biz erkeklere göre. Bende erkeklere göre biraz daha ilgili oluyorum galiba. :) Bulunduğun ortamda burç muhabbeti döndüğünde bir iki özellik söyledin mi hemen gözler üzerinde oluyor :) Bu yönden baktığında aslında çok keyifli oluyor :) Diğer boyutlarına hiç girmem :P aaa sen yoksa akrep misin ? :DD
Hhahah :D ben de ortamda burcumu söylemeyi hiç sevmem özellikle kız kıza değilsek :D evet o akrep benim :P:D