Burçlara Göre Ayakkabı Tercihleri..

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
Süper Moderatör
Koç burcu
Koç burcu, hareketli olduğu için farklı spor ayakkabıları çok yakışır. Renkli ayakkabılarla şık kombinler yapabilir.

Boğa burcu
Her zaman seksi görünen boğa burcuna en çok yakışan ayakkabı platfrom topuklardır. Gece gezmelerinde parlak ayakkabılar tercih edebilir.
İkizler burcu
Rahat olan ikizlere bantlı sandalet modelleri ve bağcıklı ayakkabılar çok yakışır. Ayakkabılarını elbise ve eteklerle kombinleyebilir.
Yengeç burcu
Romantik olan yengeçlere ince topuklu ve ince bantlı modeller yakışır. Tabii ki bu şık ayakkabıları dizaltı etek ve elbiselerle kombinlemesi gerekir.
Aslan burcu
Her yerde ihtişamını belli eden aslan burcuna en uygun ayakkabı cesur ve gösterişli olanlardır. Rugan veya birkaç renkli ayakkabılar harika olacaktır.
Başak burcu
Detaycı olan başak burcuna klasik kesimli ayakkabılar çok yakışır. Hafta sonları ise rahatça yürümesini sağlayacak düz tabanlı ayakkabılar uygun olur.
Terazi burcu
Hem rahat hem de seksi hissettiren ayakkabılar terazi burcu için biçilmiş kaftandır. Bilekte biten botlar veya dizüstü çizmeler örnek olarak gösterilebilir.
Akrep burcu
Seksi olan akrep burcuna cazibeli ve gösterişli ayakkabılar yakışır. Özellikle yüksek topuklu ve diz üstü çizmeler onlara göredir. Akrep burcu, yatak odasında bile bu ayakkabıları giyebilir!
Yay burcu
Eğlenceli ve rahat olan yay burcuna renkli ve rahat ayakkabılar yakışır. Ancak bazen kendini çekici hissetmek ister, işte o zaman tercihi sivri burunlu topuklu ayakkabılar olmalıdır.
Oğlak burcu
Oğlak burcu için ayakkabının hem şık hem de rahat olması önemlidir. Bu yüzden bu burca modern ve klasik arasındaki ayakkabılar yakışır.
Kova burcu
Hayal gücü bir hayli yüksek olan kova burcuna bazen askeri botlar bazen de özel tasarım topuklu ayakkabılar yakışır. Tarzıyla fark yaratmak isteyen Kova burcu, en özel parçaları eliyle koymuş gibi bulabilir.
Balık burcu
Ne tarz olursa olsun ayakkabının rahat olması balık burcu için çok önemlidir. Bu nedenle az topuklu ayakkabılar bu burç için idealdir. Dolgu topuklu ayakkabılar da balık burcu için uygundur.
 
Top