Burasi Çok şiirselmiş

KynrcL

Katılımcı
Ya arkadaşlar burası çok şiirsel bir forum gibi sürekli şiir şiir :him:him:him

Biraz tartişma felan olsun belki birileri bişeyler ögrenir araştırır :hey

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
bak arkadaşım başka konularda var gözatarsan farkedebilirsin.

araştırma konularımızda var,makale de var,deneme de var ne ararsan var bi göz gezdir yeter.

Papatya

V.I.P
V.I.P

Biz gayet geniş her konuya açık bir platformuz :) Bilgide,sağlıkta,haberde,güzellikte,erkeklerin dünyasıda,kadınların dünyasıda,komedide,şiirde,makale de,resimde,her şey var burada. Eksik gördüğünüz bir konu varsa onu da siz ekleyip katkıda bulunabilirsiniz.
:)
Tartışma konularımızda var elbette öyle olmasa Tartışma alt başlığımız olmazdı. Herkesin kendi görüşünü belirttiği saygılı seviyeli konularda ekliyoruz Tartışma alanına...
:)
Tekrar hoş geldin ve keyifli paylaşımlar dilerim.

KynrcL

Katılımcı
iki gündür telden bakiyorum heo şiir konulari konusuluyor :) o yüzden böyle bir önerim oldu yoksa forumun içeriginden rahatsiz degilim :hey

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
iki gündür telden bakiyorum heo şiir konulari konusuluyor :) o yüzden böyle bir önerim oldu yoksa forumun içeriginden rahatsiz degilim :hey

Elbette herkesin ilgili olduğu bölüm farklı
Şiir paylaşan arkadaşların paylaşımının yoğun olduğu zamana denk gelmiş olabilirsin :)
Ama sıklıkla takip ettikçe fikrinin değişeceğine eminim
Mesela şiir konularından sıkıldıysan farklı kategorilerde seninde paylaşımlarını görebiliriz :)

KynrcL

Katılımcı
Elbette herkesin ilgili olduğu bölüm farklı
Şiir paylaşan arkadaşların paylaşımının yoğun olduğu zamana denk gelmiş olabilirsin :)
Ama sıklıkla takip ettikçe fikrinin değişeceğine eminim
Mesela şiir konularından sıkıldıysan farklı kategorilerde seninde paylaşımlarını görebiliriz :)

Sitede kaliteli arkadaşlar var belii o konuda şüphem yok =DD ben arkadaşları benim kulvarlara yöneltiyim :zip

HAYAL__

* kaLp gözüyLe *
Ya arkadaşlar burası çok şiirsel bir forum gibi sürekli şiir şiir :him:him:him

Biraz tartişma felan olsun belki birileri bişeyler ögrenir araştırır :hey

Forumumuzun Anasayfasına bakarsan bir çok bölüm var ... Paylaşımlarımız içinde şiirier güzel sözler resimler fotoğraflar moda kadın erkek ve ilişkileri bebek ve çocuk , güncel , teknolojik ... fikirlerimizi paylaştığımız serbest kürsü... bir çok bölüm var... gün boyunca paylaştığımız konuları incelersen görürsün sanırım :)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
İlgi alanına göre yönlenme vardır forumumuzda kimseye sen şiirlerle çok uğraşıyorsun bırak şu konuya gel diyemeyiz. Her konuda forumuzda yer vardır( saygı sınırını,kişilik haklarını aşmadıkça) Bu bölümlerde kişiler özgürdür bulunup bulunmamakta. Sen paylaşımlarda bulun ilgi alanı olanlar yorumlarını esirgemeyecektir.