Buradan Kime Seslenmek Istiyorsan Seslen!

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Buradan kime seslenmek istiyorsanız seslenin.Patronunuza,arkadaşınıza, eşinize, sevgilinize,sizi kızdıran kızdırmayan kim varsa....Ağzınıza ne gelirse söyleyin demiyeceğim o kadarda değil.:D

Not Mümkün olduğunca karşılıklı diyaloglardan kaçınalım.Sadece içimizi dökelim.:)

Schweppes

Forum Tutkunu
Heyy sen iş arkadaşım çok sinirimi bozuyorsunn bi susda kafa diinleyelim yaaa:D

Patron beyy sende bi ara iş yerine uğrayıver...Açız,çoluk çocuk ekmek bekliyor:P:D

veeeee

enn kızdığımm

leynn sevgili bozuntusuu sen gez orda burdaa,bide benden izin alıyomuş gibi yapıyosun sanki gitme desem gitmicen dimi:@ mecburiyetten kavga çıkmasın diye tamam diyorum tamam mı leyn:@:P:P:D:D

Schweppes

Forum Tutkunu
Orda burda onu yapıcaz bunu yapıcaz diye vaatlerde bulunup milleti kandıran,Sokakları bayraklarıyla doldurup görüntü kirliine sebp olup birde üstüne sokak aralarında dolanıp o iğrenç müziklerinizle gürültü kirliğiğine sebep olup bide oyy vermemizimi bekliyorsunuz çok beklersiniz...:)

sorumsuz

Forum Onuru
ben herkeze sesleniyorum sosyal gurublara hiç kimse girmiyo sadece ben ve arzumdan başka sadece guruba giriyosunuz okadar hiç oraya bakmıyosunuz lütfen herkez oraya ugrasın orası iyice unutuldu :(:( :(

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Kızımın eski din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni.
Be salak adam Sen herşeyden önce öğretmensin.Hemde Din kültürü ve AHLAK bilgisi öğretmeni.Küçücük çocuklara dini sevdireceğine onlara ahlak yönünden örnek olacağına tam tersini yapıyorsun.Defoldun gittinde çocuklar kurtuldu.