Buna Da Bir Bakın !!

ShadoW

Katılımcı
Seni Göklere Yazdim
Bulutlar Sildi
Seni Toprağa Yazdim
Rüzgarlar Silindi
Seni Kumsallara Yazdim
Dalgalar Sildi
Seni Kalbime Yazdim
Kimse Silmeye
Cesaret Edemedi.

Gözlerin Nehir
Kipriklerin Köprü Olsa
Tam Ortasindan Geçerken
Ipler Kopsa
Yanaklarindan Sürülüp Düşsem
Dudaklarina
Alip Beni öper Misin?

Bekleseydin Sana ömrümü
Verecektim
Bilseydin
Seni Sevdiğimi Haykiracaktim
Bekleseydin
Senin Için ölecektim
Keşke Bilseydin.

Canim Sikiliyorcanim Yanimda Yok Diye Canimi Düşünüyorum O Canini Düşünüyormu Diye Caniminda Cani Sikiliyormu Cani Yaninda Yok Diye…!

Ben Dostlarimi Ne Kalbimle Severim Nede Aklimla…!olurya Kalp Durur,akil Unutur.sadece Ruhumla Severim O Ne Durur Nede Unutur…

Seni Oldugun Gibi Seni Bildiğim Gibi Seni Sen Gibi Seni Yar Gibi Seni Can Gibi Cana Can Veren Kan Gibi ömrümce Sevecegim Bitanem..

Bizim Dostan Bekledigimiz Ne Pahali Bir çiçek,nede Süslü Kagitlarla Hazirlanmiş Bir Paket.bizim Dostan Bekledigimiz Paylaştikça çoğalan Kocaman Bir Yürek..

….ne Aşk
….ne Sevgi
….ne ölüm
….ne Umut
….ne Hasret
….ne Gurbet
Bana Hiçbirşey Sensizlik Kadar Aci Vermiyor

Sen Hayata Ne Verirsen Hayat Sana Senin Verdigini Geri Verir Ben Hayata Ne Verdim Bilmiyorum Ama Hayat Bana Herşeyden Degerli Olan Senin Gibi Sevgi Dolu Birini Verdi

Bir Umut Var Dir Hiç Tükenmyecek Bir Hasret Vardir çekilmeyecek Birde ölüm Vardir Birgün Elbet Gelecek Ama Sana Olan Aşkim Ne Bitecek Nede ölecek..

Hüzünlü Bir Sonbahar Akşami Buruk Bir Yağmur Tanesi Olsam Saçinin Teline Düşsem Ve Usulca Süzülsem Yüregine Dogru Akmak Istersem Beni Yüregine Alirniydin…