• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bülbül - Kristin Hannah

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Bülbül Özet
Yazdığı sıcak aşk romanları ile hem tüm dünyada hem de Türkiye’de geniş bir hayran kitlesine sahip olan Kristin Hannah yeni romanı Bülbül ile yine okurlarına bir aşk hikayesi sunuyor.

Bülbül kitabında hikaye 2. Dünya Savaşı zamanında geçiyor. İki kız kardeş olan Viann ve Isabelle küçük yaşta annelerini kaybetmiş ve babaları da onları terk etmiştir. Bu yüzden zor bir hayat geçiren iki kardeşten Viann çocukluk aşkı olan Antoine ile evlenip bir nebze olsa mutluluğu bulmuştur fakat hayat Isabelle için daha da zor geçmiştir.

Isabelle gittiği okuldan bir kez daha atılır ve mecbur olarak ablasının yanına dönmek zorunda kalır. Fakat tam bu sırada 2. Dünya Savaşı başlar ve iki kardeşin arası açılır. Bunun üzerine Isabelle direnişe katılmaya karar verir ve kendisine bir amaç belirler. Bu amaç doğrultusunda da imkansız bir aşk onu bulacak ve savaşın acımasızlığı içinde Isabelle’yi yeni bir mutluluk mücadelesinin içine sürükleyecektir.

Diğer taraftan evlenerek bir nebze mutluluk bulan Viann savaşın başlaması ile kocasını savaşa teslim etmiş, işgal altındaki bir şehirde yeniden mutlu olmanın yollarını arayacaktır.
 
Son düzenleme:

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Kristin Hannah Bülbül romanı ile okurlarına savaşın acımasızlığında iki farklı aşk hikayesi sunuyor.

okuyanin bakis acisina bagli kah dürükleyici kah hayal kirikligi olabilir
 

Top