• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bugün. Hastanede yaşadığım acı bir gerçek

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Bugün sabah Eve doktor olmadığı için hemşire geldi biraz konuştuk Bir iki tavsiyelerde bulundu Ve sonra dedi siz en dogrusu hastaneye acile gidin. Ne ise gittik ve dr. Bizi yönlendirdi hemşire geldi kan alıp serum takıcak sonradan öteki müdahaleleri. Yapacaktı. Kola bağlanan bir eldiven ve hiç bir hareket yapmadan kan almaya çalişması Ve sonuç kan yok 😂 ve müdahale etmek zorunda kaldım 🤨

Ordan igneyi geri cıkardı. Elını yumruk yap aç. Düzgün tut vs vs sonunda kan damarına taktı igneyi Ve sonra eldıveni cözmüyor koldan 😂dedim onu alın ordan ne ise kendim çıkartım yine sonuç. Açıkcası kocoman hastane ve Eldiven ne alaka
Yanda olan bır kıza elinin üstünden serum takıldı. Kızın eline serum takılan yerden kan akıyor yataga. Bu seferde erkek hemşire. Mudahale etmiyor kanamasın diye yataga damlayan kani temizliyor. Benim bu duruma iyice keçiler geldi erkek hemşireye dedım. Serum verdiğinde. Kan gelmesi dogru degil onu. Düzeltmeniz gerek. Öyle gözüme bakarak başka bir hemşireyi çagirdı ve öteki hemşire düzeltti. Kız kocaman bir teşekkür edıp orda serumunu almaya devam ediyordu.
İlerleye n saatlerde neler ile karşilaşacagım🤨

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Komşum her geldigimde ziyarete giderim garenti 😂 önce İstanbul hastane sonra Datça bakalım sonra. Neresi. 😂hastaneleri keşf ediyorum

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Çok geçmiş olsun. Tatilde hastaneye uğramak zorunda kaldığına üzüldüm.

Haklısın maalesef sağlıkta kalite gittikçe düşüyor ülkemizde.
Teşekkür ederim. Güzel dileğin için

evet kesinlikle En önemli konulardan Eğitim ve saglık ikisindede felaket Bir. Şekilde düşüklükler devam ediyor 🤨