• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

buda kısaca ben

zevzek

zevzek®
Özel üye
Zevzek aslinda özel mesaj yazmana gerek kalmadan direk olarak üyelerimizin profiline yazabilirsin.

Sana bir kolaylik yapiyim burdaki @e-PaCk yazisina tiklarsan direkt olarak e-pack profiline ulasabilirsin oraya yazabilirsin.;)

Forumda üye profillerine mesaj yazmak istersen hangi üyemize mesaj yazacaksan ana sayfada mesaj yazmak istedigin üyemizin ismine tikladigin zaman direkt olarak üye profiline ulasabilirsin.

teşekkürler bende 40 mesaj yazmaya çalışıyorum:) arkadaş bizi çağirdi ama hiç yardımcı olmuyor maaşını alamıyor desem hesaı para dolu çok cimri biri olduğunu soylemişmiydim e-Pack ın :D yakında görürsunuz milyondolarlarla CTL si olur burda

zevzek

zevzek®
Özel üye
yalan etme ne cimriliğimi gördün
maaş konusunda da hakkaten wienle bi görüşmem lazım gerek sanırsam :)

hiç bişi deme e-Pack 800 CTL gönderidğinde çok şaşırtmıştın beni ama saolsun wien06 de CTL göndermiş bana kısa süreli şok yaşayabilirsin tabi :v yani bu saaten sonra ne düşünmemi beklersin sen düşün bide senin tavsiyenle geldim hadi gene hakkını yemiycem

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
he valla isyan çıkarlım kız:P:P zevzek olmak varmış:D:D neyse ben yeşüLL üğümü hiç bişeye değişmem :cool: