• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

Bu Ne Biçim Rüya Görme Anlamadım :D

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Daha bi hafta olmuyor göreli rüyamda doktor tüm hastalık belirtilerinin kanser olduğunu söylemişti...

Dünki rüyamdada beyin ameliyatı olacaktım tümör vardı, hatta o ara yağan yağmurda deli gibi yürüyordum

Bugünde ne ilginçtirki hamile olduğumu gördüm garip bi duyguydu babasını rüyamda görememiş olsamda karnımda bi can vardı elimi karnıma götürdüğümde canlandığını hissettim... Sonra uyandım rüyaymış hamile değilmişim ama oda rüyaydı rüya içinde rüya görmüş oldum

Artık yarın ne görürüm bilmiyorum :D
Rüyalarıma yorum yapabilecek biri yokmuuuuuuuu :D

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Canım sana bişey söylemem gerekiyo.Rüyalar herkese anlatılmaz senin için çok önemsiz gözüksede rüyaların çok farklı anlamları vardır.Ve bilmeyen anlamayan birine yorumlatırsan rüyan değişir.Hayırlı bir rüya ise şere bile dönüşebilir yapılan yoruma göre.O yüzden ben ne yorumlarım nede anlatırım.Sen hayra yor ve yorumlatıyosanda islami bilgiye sahip birine yorumlat.Çünkü bazı rüyalar Allah'tan gelir bazıları ise şeytandandır.

arzum

Forum Tutkunu
kıçın açıkta kalmış canım benim:) Bu aralar hastalıklarla ilgili bişeyler duyduysan yada çevren de hasta varsa bilinç altıda olabilir bende bazen oluyo yataken ne düşünüyosan onu görebiliyosun.

bende dün bir rüya gördüm çok saçma gelmişti ; evimizde bir hırsız yaşıyormuş çocuk bu hırsızda erkek kardeşimle birlikte buluyoruz çocugu taras katı bu arada bizim ev asma ağacı sarılı taras ve üzüm oluyo yazın çocukta bu üzümlerle besleniyomuş bende çocugu babamlardan saklıyorum yaşamasına müsade ediorum öle uyandım akşam eve gidince anneme anlattım annemde dedi dur ben sana yorumliyim erkek kardeşimin çalıştıgı okulda müstahdemlerden biri vefat etmiş kalp krizinden eşide hastanedeymiş ağır hastaymış ve çocuklarıda küçükmüş onun için yardım topluyolarmış kardeşimde yardımda bulunmuşş nerden nereye yaa.senin rüyanla alakası yok ama bazı rüyalar bi şekilde çıkıyo

arzum

Forum Tutkunu
bide güzel rüyaları kimseye anlatmayın suyu açıp ona anlatın derler ama bilmiyorum ne kadarı doğru ne kadarı yanlış bilemiyorum.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Bilmiyorum ama bi kaç gündür böyle garip rüyalar görüyorum ve kafam karışmıyor değil :D hele birde kanser ve tümör olduğunu gördükten sonra üstüne birde hamile olduğumu görmek gerçekten ilginçti benim için :D Hayırlısı inş. kötü birşeye çıkmaz (=

arzum

Forum Tutkunu
Hayıra yor bence ne gelirse Allahtan gelir ne kadar sakınsakta eğer alnımıza yazılmışsa onu yaşar ve görürüz bence.tabiki temennim güzel şeyler yaşamak Allah dert keder vermesin canım.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Çok sağol düşüncelerin için.. Her zaman şükretmek lazım Allah herşeyin en iyisini ve en doğrusunu bilir.. Her hayırda bi şer, Her şerde Bi hayır var derler çok doğru bence.. Hayırlısı diyelim hayırlı olsun (=

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Genelde rüyalar konuşulan ya da duyulan şeyden etkilenilerek görülüyor sanıyorum ki, üstüste aynı tarz rüyalar gördüysen bence fazla etkilenmişsin :)

Top Bottom