Bu Laflar Benden

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Keyifli bir anlatım olmuş.Bende erkek sananlardanım ve ad bölümünde sıraladığın isimlerin (Ayşe, Fatma, Hayriye ) hedef saptırmak için olduğunu düşünmüştüm.Ama Türkiyenin ilk bayan bateristi olurum iddası ve daha sonraki yazılanlar bayan olduğuna ikna etti beni.Bir şeyi merak ettim googleda neyi araken cerezimizi buldun.Ha birde hayvan sevgin gözlerimi yaşarttı şu mangal mevzuuu yani.:)Ayrıca Seni tanığımıza sevindim nokta.:)

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Okulun bilgisayarindan meb yasagini kırmak için birşey arıyordum. (bu mevzuyuda caktirmayin aramızda kalsin :-) ama herşeyi yasaklamışlar ne yapayim )... erkek sanma konusuna alıştım. sanırım direkt sabah şekerleri modunda olmadigim içindir :-) ne haber şekerler ciciiim falan fistan...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bunu abartma sonra kendin de inanacaksın bak :D Ah şu MEB ip derdi ahhhh ne yöntemlerle uğraştırıyorlar bizleri :P

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Nasıl yani anlamadim? Gerçi o sorun kısmen çözüldü başka modemden bağlantı aldılarda ip kırma falansa onu denedim olmuyo ancak bir program vardı yükledik oda çok yavaş çalışıyo

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Biz de ikinci kablosuzla çözdük ama bir ara hakikaten çok uraştırmıştı. Ultrasurf programı arada çözüm olabiliyor ama o da çok kasıyo kaç proxy geziyosa artık :)

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Ultrasorf google 2 dakikada açıyo birde plan indirsek 2 gün kimsenin bilgisayarı ellememesi lazım :-) neyseki sorun çözüldü