• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Galatasaray Bu kez Kadıköy'de kazanacağız

zevzek

zevzek®
Özel üye
23 Ekim 2009 Cuma 22:36
Galatasaraylı futbolcu Sabri, hafta sonunda Fenerbahçe ile yapacakları derbi maçı kazanmak istediklerini söyledi

Galatasaraylı futbolcu Sabri Sarıoğlu, hafta sonunda Fenerbahçe ile yapacakları derbi maçı kazanmak istediklerini ve Kadıköy'deki karşılaşmaya hazır olduklarını söyledi.

Sabri, Galatasaray TV'ye yaptığı açıklamada, iki takım arasındaki maçların her zaman heyecanla beklenen karşılaşmalar olduğunu ifade ederek, ''Kadıköy'e kazanmak için gideceğiz. İyi oynayıp, iyi mücadele ederek ve oyun disiplininden kopmayarak maçı kazanacağımıza inanıyorum'' dedi.

Derbinin, fair-play çerçevesinde ve hak edenin kazanacağı bir maç olması dileğinde bulunan Sabri, ''Galatasaray-Fenerbahçe maçı, sadece bir maçtır, futboldur ve bir gösteridir. Hiçbir zaman bunu unutmamamız lazım. Dileğimiz, iyi oynayıp, iyi sonuç alarak oradan galibiyetle ayrılmak'' diye konuştu.

UEFA Avrupa Ligi'nde, Romanya'nın Dinamo Bükreş takımına karşı aldıkları 4-1'lik galibiyete de değinen Sabri, görüşlerini ''Kazanmamız gereken bir maçtı. Sahamızda galip gelmek istiyorduk, başardık. Farklı bir skor aldık. Maç boyunca disiplinden kopmadık. İlk yarı 2-0 bitti. İkinci yarının başında skor 3-0 olunca rahatladık. Pas yapıp, zaman geçirmeye ve rakibimizi üzerimize çekmeye başladık. İyi oynadığımızı düşünüyorum'' diye açıkladı.

zevzek

zevzek®
Özel üye
10 senedir takılıyım ben seni bilmiyom ama :( tamam belki şampiyon da olacağiz ama neye yarar ben üç gündür bir haftadır konuştuklarımı yiyorum :D işyerinde dişarda heryerde

wien06

V.I.P
V.I.P
abi moralim biraz bozuk..üstüne bide GS-FB muhabbeti kaldiramicam sanırım tekrar tebrik ederim..yolunuz açık olsun emi..

KIRMIZI benim seni sinirlendirmekgibi bir gayem yok;;) Futbol bir dostluk oyunudur benimkisi sadece ise biraz espri katmak yoksa FENERBAHCENIN kazanmasi bana birsey kazandirmaz. Futbolun en güzel tarafi asiriya kacmadikca taraftarlarin birbirine göndermede bulunmasidir.

zevzek

zevzek®
Özel üye
vala abi en doğaş hakkınız bazen hoş gormek lazım bnim bi arkadaş var durmadan arayıp bir masum mor menekşe dinletiyo ne diim şimdi bu adama :D

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
zenginin malı züğürdün çenesi diycem de mal beyanına tutarsak onların parasının altından kalkamayız ama başarı falan dersen neden olmasın:D sen böyle bir köşeye sinersen seni ezmek isteyenler çok olurr ezdirme kendinii zevzek:D

wien06

V.I.P
V.I.P
vala abi en doğaş hakkınız bazen hoş gormek lazım bnim bi arkadaş var durmadan arayıp bir masum mor menekşe dinletiyo ne diim şimdi bu adama :D

Cok haklisin zevzek Türkiye kupasi konusunda kac senedir bize söylemediklerini birakmadilar hemde sadece GS degil BJK hep dalga gectiler. Simdi sira bize geldi;;)
Insallah bu sene Türkiye kupasini alip bunada son verecegiz:eek:

zenginin malı züğürdün çenesi diycem de mal beyanına tutarsak onların parasının altından kalkamayız ama başarı falan dersen neden olmasın:D sen böyle bir köşeye sinersen seni ezmek isteyenler çok olurr ezdirme kendinii zevzek:D

Avrupadaki basarinizi ayakta alkislarim ama bize karsi kazandiginiz basariya gelince biraz düsünmek lazim;;)