Boston taraftarından Durant'e davet var

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
Boston deplasmanında Oklahoma City 130-109 ile rahat bir maç çıkardı. Oyunuyla TD Garden'daki seyircileri büyüleyen Durant, sezon sonu için davet aldı.
Dün gece oynanan maçta 30 dakika bile parkede kalmayan Durant, 28 sayı, 9 asist ve 7 ribaunt ile takımını galibiyete taşıyan isimlerin başında geldi. Bu performanstan oldukça etkilenen Boston Celtics taraftarı ise 2014 yılının MVP'sini yaptığı tezahüratla Boston için oynamaya davet etti.

Maçın üçüncü çeyreğinde serbest atış çizgisine gittiğinde Celtics taraftarının ''Come to Boston'' (Boston'a gel) tezahüratlarıyla onore edilen 27 yaşındaki yıldızın önümüzdeki sezon nerede olacağı NBA'de merak edilen konuların başında geliyor. Sezon sonunda Thunder ile sözleşmesi biten Durant için bütçesi boşta bekleyen NBA takımları uzun süredi sırada.

Seyirci ve kente iltifat
Tezahüratlar eşiliğinde iki serbest atıştan da isabet bulan Durant, maçtan sonra yaptığı açıklamada seyircilerin ne dediğini duymadığını söyledi. Geçen sezon da Washington Wizards taraftarından benzer bir davet alan skorer oyuncu, transferi hakkında yorum yapmayı reddetti ama Boston seyircisine iltifar yapmayı ihmal etmedi, ''Bu şehri çok seviyorum. Hava soğuk ama burada sporu seviyorlar. Burada yolda yürüdüğüm zaman hissettiğim bir aile ortamı var. Evet, bunu çok seviyorum.''

Dipnot: Bence Boston'a daha çok yakışan bir oyuncu. İnşallah gider orada izlemek daha iyi olur :)

Kaynak: Eurosport
 
Top