Bir Yaz Gecesi Rüyası

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bir sevdadır bu gönlümün yükü, Taşıyorum her gün, her an, her ömrü. Bir umuttur belki, bir hayal belki, Ama ben onu gerçek sanıyorum her seferinde.
Bazen bir resim gibi gelir gözlerimin önüne, Bazen bir şarkı gibi dökülür dillerimden. Bazen bir şiir gibi okurum onu, Bazen bir roman gibi yaşarım her anını.
Ama her zaman bir sevdadır o, Uzak ve ulaşılmaz bir sevdadır. Bir gölgedir belki, bir hayalet belki, Ama ben onu gerçek sanıyorum her seferinde.
Bir gün belki gerçek olur bu sevda, Bir gün belki kavuşurum ona. Ama o gün gelene kadar, Taşıyacağım bu yükü, bu sevdadır.ve beklenen gün gelip çatti
Geçen yaz, bir gece yarısı göl kenarında yürüyüşe çıkmıştım. Hava ılık ve nemliydi, yıldızlar gökyüzünde parıldıyordu. Gölün sakin suları ay ışığı altında gümüş gibi parlıyordu. Bir bankta oturup manzaranın tadını çıkarmaya başladım.
Bir süre sonra, uzaktan gitar sesi duydum. Ses gitgide yaklaşıyordu ve sonunda göl kenarındaki bir ağacın altında oturan bir adam gördüm. Adam gitar çalıp şarkı söylüyordu. Sesi çok güzeldi ve şarkı sözleri kalbime dokundu.
Adamı dinlerken kendimi kaptırmıştım. Sanki dünya sadece ikimizden ibaretti. Şarkı bittiğinde, adam bana baktı ve gülümsedi. Ben de ona gülümsedim. O an, birbirimize aşık olduğumuzu biliyordum.
O günden sonra her gün buluşmaya başladık. Birlikte göl kenarında yürüyüşe çıkar, yıldızlara bakar ve gitar dinlerdik. Birbirimize her şeyi anlattık ve birbirimizde ruh eşlerimizi bulduğumuzu fark ettik.
Bir yaz günü, o Gitarci beni göl kenarındaki banka götürdü. Dizlerinin üzerine çöktü ve bana evlenme teklifi etti. Tabii ki kabul ettim.
Sonbaharda küçük bir kilisede 'az sayida bir davetliler esliginde bir düğünde evlendik. Düğünümüz çok güzeldi ve hayatımızın en mutlu günüydü.
O günden beri birlikteyiz ve birbirimizi her geçen gün daha çok seviyoruz.mutlu bir hayat kurduk ve her zaman birbirimize sahip olacağımızı biliyoruz.

Bir Yaz Gecesi Rüyası​

My Love Flower GIF by cintascotch

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Dün gece yine rüyamdaydın şanlı yuva. İki kule arasında geçen dört yıllık mazi nasıl da sıkışır bir kaç saniyelik rüyaya… Bu nasıl sevda? Bu nasıl bir hasret ki uyanmak istersin de bir kabuscasına, uyanınca da tekrar uyursun rüyaya devam etmek umuduyla… Bu nasıl bir aşk, bu nasıl bir sevgili ki geçirdiğin her güne lanet okursun da kimi zaman, yine de her günü ayrı ayrı özler, ayrı bir köşede tutarsın mazi vitrininde.