• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bir neslin kahramanı Tolga Abi yıllar sonra geri döndü!

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Çocukluğumuzun kahramanı, televizyonları heyecanla açmamıza sebep olan Tolga Garipoğlu yıllar sonra aramıza döndü. Sosyal medyanın gücüne karşı koyamayan Tolga Abi, YouTube kanalı açıp bizlere koronavirüs salgını ile ilgili öğütlerde bulundu.


Hugo, doksanlarda çocukları ekrana bağlayan, Türk televizyonlarının ilk ve en popüler çocuk programıydı. 1993 yılında yayına başlayan programın sunucusu Tolga Gariboğlu da bu dönemde en az Hugo kadar popüler olmuştu.Oyunda . Kötü kalpli, taş gibi Cadı Sila'nın elinden ailesini kurtarmak için bizlerden yardım isteyen Hugo'yu tuşlu telefonumuzla sağa sola yukarı aşağı yaparak ailesine ulaştırıp, onları kurtarmaya çalıştığımız eğlenceli bir programdı.

bir-neslin-kahramani-tolga-abi-yillar-sonra-geri-717694_5223_1_o.jpg


Oyun Tolga Abi'nin çocuklarla küçük bir sohbetinin ardından yarışmacıya "Hugo parmaklarının ucunda" demesiyle başlıyordu.Tolga Garipoğlu sürekli gülen yüzü ve kaybetsek de oyun oynayan çocukları teselli ediyordu.Telefonun tuşlarıyla yönlendirilen Hugo, bazen sinyal geç gittiği için tutukluk yapabiliyor ve zamanında hamle yapılmadığından çocuklar oyunda haklarını kaybedebiliyordu.


bir-neslin-kahramani-tolga-abi-yillar-sonra-geri-717694_4903_9_o.jpg

Bu da stüdyoda gergin anların yaşanmasına neden oluyordu. Tolga Abi yalanlasa da bu yüzden bir çocuğun Tolga Abi ve Hugo'ya ettiği küfürler hala milyonların kulağında çınlıyor.


bir-neslin-kahramani-tolga-abi-yillar-sonra-geri-717694_1049_2_o.jpg

2008'de televizyonu bırakan Tolga Abi uzun süredir göz önünde değildi. Daha çok iş dünyasına ve işlerine kendini adayan başarılı isim son olarak bir YouTube kanalı açtı. Sosyal medyanın gücüne ve şu anda tüm dünyanın kan ağladığı koronavirüse kayıtsız kalamadı.

Alıntı
 
Top