• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bir kişi ile yakın mesafeden konuşurken...

yarabbi şükür anketi

• Özür dileyerek konuşmama daha dikkatli bir şekilde devam ederim

Oy: 4 33.3%
  • Bir şey olmamış gibi konuşmaya devam ederim

Oy: 0 0.0%
  • Bugüne kadar hiç böyle bir şey olmadı

Oy: 5 41.7%
  • Sen de bana tükür, ödeşelim derim

• Özür dilerim ve susarım

• Bir şey olmamış gibi aynı dikkatsizlik içinde konuşmaya devam ederim

• Suratındaki tükürüğümü siler, konuşmama devam ederim

• Şöyle Yaparım;

Oy: 3 25.0%

• Toplam katılan
    12

Haziran

Usta
O zaman şöyle yapalım.
İki yanakı dişler yardımı ile içe doğru çekerek, dil kısmısında oluşacak tükürüğü, dilinin ucunda tutup düşürürmüş gibi yaparak daha fazla tükürük üretip, akabinde alt zemine geçiş sağlayarak, diş arasındaki boşluktan tükürürürm :D:D:D

ya da tükürdüğümü yalarım of tamam igrencim gittim :D

çılgınım_www

Forum Tutkunu
şöyle yaparım;
pardon diyerek gülerim sonra olay kaynar gülmelere karışır :D ve başka bir konu açarım tükürükten önceki konuştugum konuya devam etmem :D ayrıca bu kazayla gerçekleşen tükürük karşısında muhtemelen karşımdaki şahısta yarabbi şükür demiştir diye tahmin ediyorum:D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Olmadı ama olsaydı da çaktırmamaya çalışır konuşmaya devam ederdim heralde :) Daha geçen hafta maalesef böyle bir olay yaşadım. Uzun teneffüste arkadaşlarla okulun karşısındaki pide salonuna gittik. Maalesef birşeyler atıştıran tek kişi bendim, yanımıza ordaki esnaflardan biri geldi ve arkadaşlardan birinin anlattığı fıkra neticesinde birden öyle bir gülme krizine tutulduki sormayın. Gülünür de kardeşim hapşırarak gülmeye başlanmaz ki :@

Bu arada eylemi gerçekleştiren kişinin kimliği de çok önemli benim için :P

e-PaCk

Forum Gururu
özür anlamında küçük bi gülücük atar söze vurmadan geçiştiririm. baktım iyi gidiyo bi dahakine balgam çıkarırım :D