Bir Gün Sende Beni Arayacaksın..

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Bir Gün Sende Beni Arayacaksın..!!

Bir gün sende beni arayacaksın. Boş odaları gezecek ve diyeceksin ki "Keşke burada olsaydın." baktığın her gerçeklikten kaçacaksın. Ama beni baktığın yerde bulamayacaksın. Aynı benim bulamayışlarım gibi, içini bir hüzün kaplayacak. İşte o an yalnızsın.

Uzanan ellerin boş dönecek geri. İçin yanacak sonra ve gozlerin zorlayacak seni^^ Damla damla sevgi sözcükleri, pişmanlığın yazılacak yanaklarına. Ama vakit eskisi gibi olmayacak ve sen geç kalmış olacaksın. İçinde yanan ateş alev alev kavuracak seni.sen sen olduguna isyan edeceksin.eline eski resimleri alıp bir ah çekeceksin. İşte o an pişmansın.

Bir aksam karanlığında acacaksın pencereni. Yıldızlara analatacaksın içindekileri. Boş sokağı seyredip, yollara soracaksın beni. Cevapsız soruların artacak ve yağmur başlayacak bir anda. Her damlada beni hatırlayacaksın. sonra telefona uzanacak ellerin, benim numaramı tuşlayacaksın. Karşınadit dit sesleri çıkacak ve çıldıracaksın. İşte o an umutsuzsun.

Beni soracaksın beni tanıyan herkese.ummadığın cevaplar alacaksın.Yaz ortasında sonbahara döneceksin.Yaprakların dökülecek bir bir.
Çiçek açmayacak yediverenlerin. Solmaya başladığının farkına varacaksın.Günler tekrar tekrar aynı şeyleri yaşatacak sana.Geceye yürüyeceksin. Karanlık daha bir hoşuna gidecek.İşte o an sen sen değilsin.
Sonra beni silmeye çalışacaksın hücrelerinden. En zorlu sınavın başlayacak.Kalbin ve beynin çarpışacak her an.Mantık ve sevgi birbirine girecek.Ağır yaralı,komada, bitkin bir halde uyanacaksın sonra.beni işte o an anlayacak ve yeniden yaşama döneceksin.Artik beni silmiş olacaksın.

Tüm bunları geçtiğinde sil baştan alacaksın kendini.Yeni gerçeklikler, yeni yarınlar kuracaksın kendine.Bu noktadan sonra ne beni hatırlayacaksın ne kendini.

Artık sen yepyeni bir sen olmuşolacaksın.Ama bir noktayı atlamış olacaksın.Ne yaparsan yap,nereye gidersen git,hep benim bir parcamı yanında taşıyacaksın.
Şimdi aç gözlerini,en zorlu sınavın başlıyor.ben yokum,sen de yoksun.sadece kelimeler var.

Günaydın...