• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bir Gün Kapını Çalsam...

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE

Bir gün kapını çalsam, açar mısın bana? Yoksa tereddütte kalır mısın, kim olduğuma? Yabancı bir ses, tanıdık olmayan bir yüz, Belki de korkarsın, belki de üzülürsün.
Ama ben o yabancı değilim, o tanımadığın yüz değilim. Ben senin hayallerinde canlanan sesim, Kalbinin derinliklerinde yankılanan duygularım. Belki de aradığın o huzurum, belki de özlediğin o sevgiyim.
Kapını açarsan sana hikayeler anlatırım, Uzak diyarlardan, masalsı diyarlardan. Şiirler okurum sana, yürekten, Gözyaşlarını silerim, tebessüm ettiririm seni.
Eğer açmazsan kapını, üzülmem ben. Sessizce beklerim bir köşede, Belki bir gün cesaretin gelir de, Açarsın kapını bana, girerim içeriye.
O gün geldiğinde, paylaşırız bir fincan çay, Konuşuruz saatlerce, yorulmadan. Belki dost oluruz, belki aşık, Belki de sadece yoldaş oluruz, birbirimize destek oluruz.
Seçim senin, karar senin. Kapını açıp açmama konusunda özgürsün. Ama şunu unutma, ben her zaman buradayım, Seni bekliyorum, sessizce, özlemle.
Bir gün kapını çalsam, açar mısın bana? Belki de kaderimiz bu, kim bilir? Belki de sen de bekliyorsun beni, Belki de ben senin aradığın o kişiyi
Peki, ne dersin? Kapını açar mısın bana? Bir şans ver bana, seni tanımak için. Belki de aradığın ben olabilirim, Ya da belki de sadece bir rüyayım.
Seçim senin.

Top Bottom