Bir Gidişin Hikayesi:(

sherry

V.I.P
V.I.P
Git. Yüzüme öyle bakma,git! Hiç durma,bi gidenin 1 daha asla giremiceği kapı orda,git! Hiç1şey açıklamak zorunda değilsin. Giderken söylicek şey bulamaz iNsanlar. Sen bahanelerin arkasına sığınanlardan olma,git!

( Oysa daha doyamadım sana...Kokunu yeterince çekemedim içime...Yapacağımız ne çok şey vardı... Neler paylaşmıştık... Şimdi n'pıcam ben? Nasıl durucam ayakta? "Kal" desem kalır mısın yâr? Nasıl istiyorum yalan bile olSa "Bu gidiş sadece zorunluluktaN,bekle beni döneceğim" demeni... )

Her Aşk biter,sen de git. Hem zaten biteceği daha baştan belli bir aşktı bizimkisi. Sen gitmesen belli ki 1 gün ben gidicektim. Herkes kendi tercihini yapar ve sen tercihini yaptın,git! Rahat ol,git. Aklın kalmasın burda. Dramatik Vedaların Kahramanı olmayalm,git!

( Benim aklım sende kalacakkk... Sadece aklım değil yüreğimde... Bitmezdi bizim aşkımız. Asla terk etmezdim seni. Benliğimi,varlığımı,hayatımı adamıştım bu aşka. Beni tercih etmeni isterdim,benimle yaşamanı isterdim. Şimdi kimi ya da neyi seçtiğinin ne önemi var artık? Ağlicam ardından,kahretsinnn ağlicammm!!! )

İstersen Dost olabiliriz,haberleşiriz. Mutlu olmanı isterim. Sen mutluluğu hak eden 1 insansın. Elbette ben de mutlu olucam merak etme,git! Hayatımıza başkaları girecek ve biz belki de birlikte yaşadıklarımızı 1 süre sonra hatırlamicaz bile,git! Hangi yara kabuk bağlamamış ki bugüne kadar? Hangi yangın sönmemiş ki? Yapman gerekeni yap,git!

( Sensiz mutlu olabilir miyim ben yâr? Unutabilir miyim bu kadar kolay? Yaşadığımız onca şeyi silebilir miyim? Mümkün değil,seni içimden çıkartıp atmam mümkün değil! Biliyorum,hiçbir ilaç iyileştirmicek senin açtığın yarayı. Senin yaktığın sevda ateşi hiçbir zaman sönmicek. Senin mutlu olmanı istediğM yalan! Mutlu Olma yâr,benim gibi sen de mutlu olma. Belki o zaman,yeniden dönersin bana... )

Hadi zaman geçiyor artık,git. Hem neden suratın asık? Sevinmelisin gittiğine. Aslında sana teşekkür etmeliyim. Beni aşkın yükünü taşımaktan kurtardığın için. Rahatladım biliyor musun? Bende kalan birkaç parça eşyanıda gönderirim ardından. Fırsat buldukça ararım seni,hadi git!

( Gitme benim Güzel Sevdalım,gitme ! Beni bu aptal dünyada bi başıma brakpta gitme. Gidipte yüreğimi öldürme. İçim Acıyor,kalbim sıkışıyor. Ben asıl sensizliğin yükünü taşıyamam,gitme! N'lur gitme... )

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Sevmeyi özlemişim
Susuzluktan kurumuş toprağın,
Yağmuru özlediği gibi.
Damla, damla değil
Sel olup,
Yüreğime yağsan,
Sevdana doymam.
Sıcacık bir bakışı özlemişim.