• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

Bir Aile'nin Dramı...

Çirkin Kral

Forum Tutkunu
Arkadaşlar anlatcaklarım gerçek bir itiraf gerçek bir olay...
çok eskiden anadoluda yaşıyan bir ailenin hikayesi....
bu aile 1985 yılında istanbula yerleşmeye karar verirler..
bu aile toplam 11 kişiler 6 erkek 3 kız anne bana..
en büyük oğulları daha önceden istanbula kaçmış istanbula yerleşmiş
ardından aileside gelir. en büyük oğulları ithalat ihracat işiyle meşguldur para'ya para demiyor günlük kazancı nerden baksan şimdiki duruma bağlarsak bir daire para'sı diyebilirim en büyük oğulda paranın kıymetini bilmes her gece başka dünyalarda başkalarıyla yiyor paraları..en küçük 3 erkek çocuklarıda boyacılık yapıyorlar.. akşama kadar babada köyünden göçüp gelmiş sayılı insanlar arasında yeri vardı.. 1 sene 2 sene derken olaylar baya farklı oluyor...
tekra köyüne dönmeye karar verir baba:(:(baba köye tekrardan yerleşir ve ilerleyen yıllar.sular gibi akan günlerden sonra baba köyün muhtarı olur.. köylüde baba'nın yaptığı hizmetler karşısında köylü onu çok severler..ve gelelim sonradan baba'ya gelecek kötü günlerin..hikayesine askerden gelen oğluyla beraber.. tarlayı biçmeye giderler.. akşama kadar baba oğul yazın kızgın güneşinde çalışırlar.. eve gelirler.dinlenirler muhabett ederler. daha sonra uyku zamanı geldi uyuyorlar.. saat şafağın 4:30'u aile içine öyle bir haber gelirki telefondan inanılmaz bir bir telefon.. baba'ya aynen şöyle anlatılır oğlun boğaz köprüsünde intihar etmiştir acele istanbula gelmen gerekir..
baba telaşla uçakla istanbul'a gelir ve olayı bilmeye çalışıyor olayda şu şekil
oğlun'un 50 milyar borcu varmış bunalıma girip buna karar verir. baba artık yıkılmış vaziyette yatıp kalkıp allah'ına dua eder..
derken olaylda 3 ay sonra köye döner..
ve çok güzel bir haberle telefon gelir diğer oğlu'ndan sayısal lotodan 567 milyar..ikramiye çıkmıştır.. badada sevinsede sevinmesede artık yola koyulur tekrardan ver elini istanbul. der..baba istanbula vardığında 1 hafta sonra kaybolan oğlunun tüm borcunu öder el aleme karşı dimdik ayakda kalmak için herşeyi sıfırlar.. daha sonra ikramiye sahibi abi büyük abisine bmw alır kendisinede mersedes alır daire yapar aileyi tekrar istanbul'a çağırır baba en içten yüreğiyle gitmek istemez baba'nın zaten hiç bir şeye ihiyacı yok 300 tane koyunu çiftliği var hayvancılık yapmış bu duruma gelmiş hiç bişeye ihtiyacı yok.. sadece baba'nın fikri çocuklarını bir arada toplamak bir arada olmayı istemiş abi'de tamam der.. ve acılı baba tekrar istanbul yolunu tutar..1 ay 2 ay 3 ay derken işler baya iyi gider çevresindeki akrabalar bunları çok kıskanırlar öz amcasının oğlu tam bir pislik belasıymış.. onlarla uğraşmaya karar verir abi'de öyle sıradan değil mafya olmuş içerden çıkmış cezaevi'nin tadını almış tekrar oraya girmesi için sadece namus davası olur demiş başka hiç bişey için oraya hayatta ayak basmak istemezmiş..günler geçiyor..ve bir salı sabahı askerden gelen kardeş abisini çağırır abi kalk işe gidelim der abide kalkar duşunu alır giyinip dışarı çıkar garajı açar arabayı çıkarmak için açtığı gibi değil garajın kapısını cehennem kapısını açmış içerde masum bir şekilde yanmış arabası var abi'de ayrı yaşıyor evli 1 çocuğu var diğer kardeşini arar çabuk benim eve gelin der kardeşleri gelir olayı görür görmez sakin bir şekilde kardeş der'ki abi benim arabamı'da yakmışlar... abide ne yapcağını şaşırmış olayı soruşturmaya karar verir.. abi'de hemen çevresindeki arkadaşlarına olayı anlatır arkadaşlarıda sen merak etme biz yapanları buluruz sen rahat oll...baya zaman geçiyor yapan öz amcasını oğlu tabiki!!!
abi'de aile'ye zarar gelmesin diye arkadaşlarına demişki bende sizinle tekrar bir arada olucam ne olursa olsun artık eskisi gibi olucam aile'sine kimse karışmasın diye arkadaşlarıda mafya istanbul'un haracını yiyorlar..
abi'de artık işin içinde ne yapsın ailesi için bunları yapıyor eee nede olsa artık zengin bir aile bunları koruyacak birileri olmalı..bunlarada abi katlanır...baya zaman geçti aradan arkadaşları abi'ye diyrlarki bizim bir olay var işin içinde 3 trilyon para var..sende geliceksin ama sen hep uzakta kalıcaksın senin hiç bir bağlantın olmucak nede olsa sende eski'den nam yapmış bir baba yiğitisin abi'de tamam der... o gece olay için toplanan bir grup yaklaşık 30 kişi bir kahvehane'ye giderler abi'de gidiyor nasıl olduysa abi'yide içeri girmesi için ikna ederler tamam der içeri'ye 6 kişi girer bunların için'de abi'de var içeri girer girmez hemen herkes silahlarını çeker kim kaldı kim öldü ateş ederler karşı taraf olayda abi'nin en yakın can dostu vurulur.. kafasına isabet eden bir nankör kurşunla yere yığılır.. abi'de hemen kucağına alır can dostunu hastane'ye yetiştirmek için abi' o sırada kriz tutar yere yığılır abi gözlerini açar bakar hastanede yatıyor can dostu ölmüş. aile'nin haberi olur baba artık ne yapıcağını nasıl davranacağını şaşırmış dertli baba:(:( olaydan 3 ay gibi bir zaman geçer ve baba'nın korktuğu başına gelir çevresindeki insanlar borçlusunuz der borcunu isterler tabiki bunlar gerçek borçları varmış 567 milyarın yarısı zaten oraya buraya gitmiş yarısı kalmış olayda o kalan paranın yarısıda gider işler ters gitmeye başlamış şimdiki durumları ise iç açıcı değil abi şuan suçsuz yere içerde 3 kişinin ölümüyle yargılanıyor şuan ise 2 küçük kardeş işleri çeviriyor acı'lı baba ise tekar köyünde gelişmelerde haberdar oluyor.. annesin dertleri ise tam beş sayfalık annenin hikayesinide daha sonra eklerim yazının altına......
 
Top