• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Bilgisayarim kafayi yedi :8

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu durumda bilgisayarını açıp içindeki kafayı çıkarman lazım yeşim :D:D

İşin şakası bir yana, sorunun ne olduğunu tam olarak söylersen çözüm bulmaya çalışırız.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
:) oney ya :))) biraz aciklada hosuma giderse denerim :)

saka bir yana .(( cocuk birseyler yapmis hangi sayfayi tiklarsam tiklayim vurus uyarisi veriyor ve pat diye kapiyor :(

hayelgözlüm

Katılımcı
uyus yeşimcim orhan abiyi yakala sen bence bilion geçen benim msn konusunda başıma geleni :D
abi gelsin bi pcne bişi kalmaz valla :D tabi sana gıcıklık yapmıosa :D bende diom akşam bu nerlerde :D demek düşüp duruon ha tutanda yukmu kız :D

yesim434

AdminE
:)))) benim bilgisayarima girilmiyor :))) yasak :))) disardan girilmesi :))

Buyuk oglan birseyler yapmis :( bugun icini elektirik supurgesi ile temizledim :)) sonra birde ace ile yikarim insallah birseyi kalmaz sonrada balkona güneslemeye koymayi dusunuyorum kurumasi icin

hayelgözlüm

Katılımcı
:)))) benim bilgisayarima girilmiyor yasak :))) disardan girilmesi :))

Buyuk oglan birseyler yapmis :( bugun icini elektirik supurgesi ile temizledim :)) sonra birde ace ile yikarim insallah birseyi kalmaz sonrada balkona güneslemeye koymayi dusunuyorum kurumasi icin

hey allam ya bu kızında bu takıntısı öldürcek beni kız benimkindende hiç gitmiolar saolsunlar :D sanki devlet hazinesi saklı mübarek pcsinde :D

ama çözümün süpermiş he yeşimmmmm :D bidakine bende aynı yöntemi denicem millete bıktım çay kahve ikram etmekten :D bide dağınıklıma laf ederler oda cabası :D senin kinin maliyeti hem madden hem manen daha iimiş valla :D onca lafı duyunca bendeki psikolojiyi düşün artık sen :(

yesim434

AdminE
:))) kiz biz burda süs icinmi cabuk zengin oluyoruz :)) dünyanin parasini ödeyecegine bilgisayarciya ucuz yoldan kokten temizlik :)
Wolkan nediyordu hatirliyon demi simdi anliyorum bunlar nasil koseyi döndugunu diye
Eda evi boyadiginda :)))

Top Bottom