bilgisayarım dışarıya bilgi sızdırıyor

düşünceli

Katılımcı
arkadaşlar bilgisayarımın başka bilgisayarlara dosya aktarı mı yaptığından şüpheleniyorum. Bundan nasıl emin olabilirim acaba yardımcı olurmusunuz.????

Nasıl şüphelendiğim konusunda kısa bir bilgi vereyim isterseniz :" PC Inspector smart recovery" isimli bu forumdan aldığım hafıza kartından resim kurtarma programıyla dijital fotoğraf makinemin hafıza kartıyla bayağı bi resim kurtardım. Sonrasında programın kendi oluşturduğu klasörden resimlerimi kes-kopyala yöntemiyle taşırken bu programın başka bir program tarafından kullanıldığını bu programı kapatıp yeniden denemem gerektiği uyarısı aldım. Bu klasörü kullanan programın explorer exe.olduğunu gördüm. Sizce şüphelerimde haklımıyım.

Celal28-

Forum Gururu
Hayır,O Hatayı Ben Resim Kayderkende Veriyor Bazen Korkulacak Panik Yapılacak Bir Durum Yok Eğerki Haladır Şüphelerin Devam ediyorsa Virüs Programınla Bir tarat 3-4 tane Değişik Virüs Programıyla Bilgisayarını Tarat Zararlı Bişey Bulacakmı? Bulursa Nerde Sorun Olduğuna Bir Bak,Bulmazsa Boşuna panik Yapma ?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Xp'de zaman zaman bu ifade ile karşılaşabilirsiniz. Programın iki kez çalıştırılmama esasına dayalı olarak bazen açılıp kapatılan program takas dosyasında oluşan bir hata sonucu aktif durudma kalabilir. Bu durumda aynı programı tekrar kullanmaya çalıştığınızda böyle bir hata alırsınız.