Bi İsteğim Var Bakabilirmisiniz :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Genel olarak forumları incelediğimde bi tek bizde link vererek video ekleyebiliyoruz... Malum Youtube kapalı olduğu için eklenen videolar görüntülenemiyor... Youtube gibi bi kaç video sitesininde kodları eklensede o sitelerdende sevdiğimiz videoları ekleyebilsek..

Bi direk sayfada görmek var videoyu birde linki tıklayıp açmak var... Sayfada görebilmek daha hoş olmazmı videoları.. Yönetimden bu isteğimi düşünmelerini rica ediyorum.. Sevdiğim videoları link vererek değilde kod içinde ekleyerek sayfada görüntülenmesini istiyorum :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Şimdilik Yahoo ve Mega Video kodları rahatlıkla ekleyebilirsiniz. Zaten Video bölümünde link olarak vermiyoruz. Eğer link vermemiz gerekirse bunu İlginç Linkler bölümünde yapmalıyız.

YouTube açıldığında sanırım başka yere de ihtiyacımız olmayacak. YouTube'de eski yöneticilerimizden CerezForum adına yapılmış epeyce video da var. Birkaç tane de ben atmıştım. Biraz da bu durum video ağırlıklı bir forum olmak istemeyimizden kaynaklanıyor doğrusu. Mynet videoları düşünülebilir. Bir ara bakarım.