Berkin Elvan

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Berkin Elvan kimdir ?
Berkin Elvan Gezi Parkı eylemleri sırasında ekmek almaya giderken Okmeydanı'ndan polisin attığı gaz fişeğinin başına isabet etmesi sonucu ağır yaralanan 269 gün süren yaşam mücadelesinin ardından yaşamını yitiren 15 yaşındaki evladımızdır.

Ailesine sabır diliyorum.Mekanı cennet olsun.

Düş

Özel Üye
Özel üye
269 gün komada kalan Berkin, bu süreçte 45 kilodan 16 kiloya düşmüş, 8 Mart'ta kalbi durmuş ve 20 dakika çalıştırılamamıştı.

DÜN CUMHURBAŞKANI GÜL ARAMIŞTI

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, dün Berkin Elvan’ın babası Sami Elvan ile telefon görüşmesi yapmış, üzüntülerini paylaşmış, ailenin kendisinden bir talebi olup olmadığını sormuştu.

berkin-elvan-2.jpg

Ünlülerden Twitter'da Berkin Elvan yorumları:

-Ümit Nazlı Boyner: Berkin Elvan ailesine ve tüm sevenlerine sabır diliyorum.Mekanı cennet olsun.

-CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin: Küçük adam, dev yürek... #BerkinElvan artık yolumuzu aydınlatacak ışığın... Hepsinin hesabı sorulur!

-CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: Bugün her evde yas var. Bugün hepimiz 15 yaşındaki evladımızı kaybettik, Berkin Elvan'ı kaybettik. Tüm Türkiye'nin başı sağolsun.

-Ceyhun Yılmaz: Hiç çocuk olmadım diyenin gözyaşları hafif kaldı. #BerkinElvan

-Hüseyin Avni Mutlu: Hayata tutunmak için uzun süre mücadele eden Berkin ELVAN'ı kaybettik. Allah'tan rahmet, muhterem ailesi ve sevenlerine başsağlığı dilerim.

-Ata Demirer: Ailesine yakınlarına sabırlar dilerim..Berkin'i kaybetmişiz

-Ruşen Çakır: Sevgili Berkin. Güle güle. Nasıl kıydılar sana!

-Metin Feyzioğlu: Ve Berkin uyanamadı. Ekmek almaya gitmişti oysa.Evlatlarını kaybeden anne babalara "başsağlığı"nasıl dilenir? Mekanı cennet.Çok üzgünüm çok.

-Aylin Kotil: Berkin, çocuğum...

-Osman Baydemir: Uğurlar olsun, Yolun Uğurla buluştursun seni Kardeşim Berkin... Artık melekler yoldaşın, cennet mekanın olsun. Kara kaşlı esmer çocuk...

-Mustafa Sarısülük: Oysa kalkacaktin. Ethem Berkin diyecektik sana. Ethem olacaktin. Ne yazsak şimdi? Nasil söylesek?

-Kaya Çilingiroğlu: Berkin Elvan a Allah tan rahmet kederli ailesine baş sağlığı diliyorum

Sebahat Tuncel: Söz anlamsız kalır bazen...#BerkinElvan

-Nihat Sırdar: Berkin Elvan'ı kaybettik.

-Hande Doğandemir: içimden geçenleri kelimelere sığdıramıyorum çocuk..kapkaranlık kocaman bir boşluk bıraktın geride..hoşçakal Berkin.. #BerkinElvan

*Merak ediyorum kim soracak bunun hesabını. Sevgili ünlülerimiz yine twitter'da çok üzülmüş.
Herşeyi geçtim değdi mi ufacık çocuğun yaşadıklarına?

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Ne kadar aci verici... Turkiye olarak ne zor gunler geciriyor ve ne buyuk acilarla mucadele ediyoruz. Hepsinin altinda yatan sebep? Tek sebep? Hepsi bos... ici bombos sacmaliklar yuzunden, dolaylana dolaylana ne acilar kaliyor geriye.
Ne yapsak ne etsek ne kadar uzulsek te, boyle bir ulkede boyle bir sacmaliklar silsilesi icinde yasadigimiz gerceginden uzaklasamayacagiz. Diyecek soz bulamiyorum.

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Elinde (photoshoplu) sapanlı resim olduğu için başbakan tarafından terörist ilan edilen çocuk
Ayrıca Gaziantepte annesi yuhalatılan çocuk.
Türkiye'de ne kadar da vicdansız insan varmış olayını bize gösteren çocuk...
Lügatımıza terbiyesiz bir eski bakan tarafından nekrofili kelimesini ekleten çocuk

Çocuk öldü! Kına yakın...

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Elinde (photoshoplu) sapanlı resim olduğu için başbakan tarafından terörist ilan edilen çocuk
Ayrıca Gaziantepte annesi yuhalatılan çocuk.
Türkiye'de ne kadar da vicdansız insan varmış olayını bize gösteren çocuk...
Lügatımıza terbiyesiz bir eski bakan tarafından nekrofili kelimesini ekleten çocuk

Çocuk öldü! Kına yakın...

Ülke öyle bir hale geldi ki,maalesef insanlar üzülmek için vicdanına siyaset filtresi takıyor.