Benim Gibi Olma Kaybetme.

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Arkadaşlar insanlar hayatındaki bir çok güzelliği farkedemezler.Çünkü hep hayatlarındadır o güzellikler.Sayılarını bilmezler farketmezde zaten.Çünkü kolaylıkla elde edilmiştir kıymet bilinmeksizin.Ama bilmezlerki kaybedince ne kadar uğraşırsan uğraş.Geriye gelmeyecektir gelsede içte bir ukde kalacaktır.
Ben dostlarıma sahip çıkmaya çalıştım hepsini zor elde ettim çünkü.Ama gerçek dostlar edinememişim malesef şimdi etrafımda bir tanesi bile yok.Kim bilir belki benim hatamdır belki değildir.Ama sonuç ortada tek başıma ve yalnızım.
Bazen o kadar körleşiyoki insan.ayırt edemz hale geliyosun.Ve bu ayırt edememeler telafisi olmayacak hatalara götürebiliyo bizleri.Bir an birtek kelime senin hakkındaki düşünceleri tamamen değiştirebiliyo malesef.Ve bu tamamen senin suçun.
Diyeceğim oki sahip çıkın arkadaşlar benim yaptığım hataya düşmeyin.Tamam bazen öyle durumlar öyle olaylar olurki doğru yapmaya çalışırken farkedemeden yalnış yaparsın.Çünkü kafan yaşadığın olaydadır.
İşin kötüsü böyle farkında olamamalar kişiyi bencilliğe doğru sürüklemeye başlıyo.Sonra bir bakıyosun seni öyle iöçine almışki istesende kurtulamıyosun.

Size tavsiyem şudur.Benim yaptığım hatayı yapmayın.Sahip çıkın ki size sahip çıksınlar.
(Özür dilerim saçmalamış olabilirim.Birine kötü davranmıştımda o kendisini bilir.:))

Sevgi.2

Aktif
saçmalamadın arkadaşım saçmalamak ne demek.Ama şunu merak ettim.Üzdüğün kişi bu foruma giriyor mu?Düzeltilemeyecek bir şey değildir umarım.Her şeyin bir çaresi mutlaka vardır,üzme kendini.

LoSt_LoVe

Forum Onuru
saçmalamadın arkadaşım saçmalamak ne demek.Ama şunu merak ettim.Üzdüğün kişi bu foruma giriyor mu?Düzeltilemeyecek bir şey değildir umarım.Her şeyin bir çaresi mutlaka vardır,üzme kendini.

Bu sözlerim sadece forumla alakalı değil her anımla herşeyle her konuyla alakalı.Tabi üzdüğüm kişide forumdan.Benim asıl anlatmak istediğim ise bu tavırların her zaman bizi zor duruma düşürecek olması.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Bi süreden sonrada sahip çıkılmıyor hiçbirşeye...

Benimde dostlarım vardı değer verdiğim canı canım derdi derdim olan... Oysa onlar için ben değilmişim öyle... Neden dersen.. Kaç kere hiç özür dilemelerini bile beklemeden hatırlarını sordum barıştım aynı hatalara düştüler kırdılar beni kendi çıkarlarını gözettiler sonuç 0 sahip çıktıkça dostluğumuza önemsizleştim onlar için. Bi süre sonra yüreğiniz daha fazla yarayı kaldıramıyor tüm yaşanmışlıkları kirletmemek adına kopuyorsunuz sevdiklerinizden... Bi bakıyorsun sonra yalnızsın niye peki hakettiğinden değil tabi mecbur olduğun için ama bazen kalbi kırık dolaşmaktansa yalnız kalmak iyi gelebiliyor insana :(

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Bi süreden sonrada sahip çıkılmıyor hiçbirşeye...

Benimde dostlarım vardı değer verdiğim canı canım derdi derdim olan... Oysa onlar için ben değilmişim öyle... Neden dersen.. Kaç kere hiç özür dilemelerini bile beklemeden hatırlarını sordum barıştım aynı hatalara düştüler kırdılar beni kendi çıkarlarını gözettiler sonuç 0 sahip çıktıkça dostluğumuza önemsizleştim onlar için. Bi süre sonra yüreğiniz daha fazla yarayı kaldıramıyor tüm yaşanmışlıkları kirletmemek adına kopuyorsunuz sevdiklerinizden... Bi bakıyorsun sonra yalnızsın niye peki hakettiğinden değil tabi mecbur olduğun için ama bazen kalbi kırık dolaşmaktansa yalnız kalmak iyi gelebiliyor insana :(

Anlatmaya çalıştığım tam olarak bu.Bende diyorumki gerçek bir dostun varsa ve bundan eminsen onu kaybetme.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Onlar beni kaybetmeyi seçerken bi süreden sonra ben onları kazanmak için ne kadar uğraşsamda hep kaybediyorum... Hep ben yara alıyorum... Ben dostum olarak gördüm ama onlar görmedi... Bu durumda demekki gerçek dostum değiller ve banada eyvallah deyip kimseyi kırmadan hayatlarından çekilmek düşer :( Anlatmak istediğim meğer benim hiç dostum olmamış dostum sanmışım... Beni menfaatleri uğruna kenara iten arkadaşa ben ne kadar arkadaş diyebilirimki daha ne kadar onları kazanmak için uğraşabilirimki :(

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Onlar beni kaybetmeyi seçerken bi süreden sonra ben onları kazanmak için ne kadar uğraşsamda hep kaybediyorum... Hep ben yara alıyorum... Ben dostum olarak gördüm ama onlar görmedi... Bu durumda demekki gerçek dostum değiller ve banada eyvallah deyip kimseyi kırmadan hayatlarından çekilmek düşer :( Anlatmak istediğim meğer benim hiç dostum olmamış dostum sanmışım... Beni menfaatleri uğruna kenara iten arkadaşa ben ne kadar arkadaş diyebilirimki daha ne kadar onları kazanmak için uğraşabilirimki :(

Meğer benim hiç dostum olmamış yalnış bir düşünce.Baştada söylediğim gibi.Bazen o kadar körleşiyoki insan göremiyo.Gerçeyi sahteyi ayırt edemiyo_O yüzden gerçek biri hayatında hep vardır ama bunu farkedemeyebilirsin.Farkedemeyebilirim.

Sevgi.2

Aktif
Bu sözlerim sadece forumla alakalı değil her anımla herşeyle her konuyla alakalı.Tabi üzdüğüm kişide forumdan.Benim asıl anlatmak istediğim ise bu tavırların her zaman bizi zor duruma düşürecek olması.

--------------------------------------------------------------------------------
sözlerinin genel olduğunu fark ettim.Forumda mı diye soruşumun sebebi şu.yazılarla insanlar tam anlatmak istediğini anlatamayabiliyor ve hiç istemeden birbirini kırabiliyor ya da kırılabiliyor.Geçici olabilir demek istemiştim.
Ancak gerçek hayata geldiğimizde özellikle şunu söyleyebilirim.Gerçek dostluk kavramı bence çoook gerilerde kaldı.Siz istediğiniz kadar dikkat edin.Dalına basmadığınız sürece dost görüneneler en ufak bir yanlış anlama ya da çıkar çatışmasında,yol kesişmesinde sırtlarını dönüyorlar.İlişkinin devamında da fedakarlık edenin siz olmasını bekliyorlar.Alttan alan,görmemiş,duymamış gibi yapan hep siz olmalıymışsınız gibi.Fark ettiğinizi,üzüldüğünüzü,kırıldığınızı,hatta dost olmak istediğinizi ama enayi olmadığınızı belirttiğinizde ise uyumsuz,huysuz,katı,kırılgan gibi bir çok sıfatla anılabiliyorsunuz.Nereden mi biliyorum.Çoook yaşadım da.Dostluğa,arkadaşlığa çok önem veren biriydim ben.Hep elimden geldiğince kırmamaya,üzmemeyeçalışırdım."yanlış anlamışımdır,ya da yanlışlıkla olmuştur" diye kendimi kandırırdım.Baktım ki kazın ayağı öyle değil.Bu sefer olayların üzerine gitmeye karar verdim ve gördüm ki o güne kadar iyi olanlar yavaş yavaş uzaklaşıyor.Anladım ki şarkının birinden hafif değiştirme ile "dost eski bir yalan,Ademle Havva'dan kalan"
Artık hiç umursamıyorum,günübirlik arkadaşlıklar kuruyorum.Elimden geldiğince dürüst ve olumlu davranıyorum.Benimle doğruluğu,dürüstlüğü,esprilerimi ve bazen şarkıları paylaşmak isteyenle vaktimi geçiriyorum.Diğerleri mi "sevene canım fedaaa,sevmeyene elvedaaa." :)