Benim Adım Seni Sevmek

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Toprağım ben, ayaklarının altında çiğnediğin, seni taşıdığım, içime aldığım bedenini; sana ne güzellikler verdiğimin farkına varmadığın toprağım ben.

Bazen suyum ben. Vücudunu sarıp seni serinleten, seni temizleyen, içine dolup sana hayat veren suyum. Sahilin ucunda ayaklarını gıdıklayıp bana kulaç atman için seni çağıran denizim, hep maviyim.

İçimdeki parıltıları fark edince, kaynağını merak edip çevirdiğinde güneşe bakışlarını, gökyüzünde gülümseyen güneş benim. Geceleri seni aydan izleyip -bir gecenin hasretiyle- günün ilk huzmelerinde sana sarılan benim. Ben bir tek seni görüyorum, sen ise bir kez bana bakamadan -aslında- her şeyi benimle görüyorsun.

Her yeri saran gökyüzüyüm ben. Yine maviyim, yine umut dolu ve seni gördükçe sana sarıldıkça mutlu olan; üzerimde sana yeni sürprizler hazırlayan benim.

Rüzgarım ben ve nasıl istersen öyleyim. Sıcak olup tenine dokunan, soğuk olup titrediğinde sana sarılan benim. Her yönden bu şehre esen ben; kokunu istediğin yere götüren yada istediğin kokuları sana getiren; rüzgarla saçlarını savuran benim.

Bir yağmur damlasıyım ben yada tüm yağmurlar benim. İlk olarak saçına dokunan sonra tüm vücuduna akan; sen yalnız dolaştıkça tanelerimin içinde, mutlu olan benim.

Tüm bunlardan hayat bulup bir gece, yalnız benim için döktüğün göz yaşınım. Gözlerinin içinden canıma kıyıp yanağına bıraktığın ve seni izleyerek öldüğüm anda anladım ki; seni sevmek sevmenin bir adı. Kollarımla gözlerine tutunmaya çalışırken söylüyorum; benim adım seni sevmek.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

SENİ SEVİYORUM​

\”Seni Seviyorum\” : Hadi ya Çok ilginç. ee Sonra…
\”Seni Seviyorum\” : Yeni Parola Bu mu, Ben Ne Diycem Peki?
\”Seni Seviyorum\” : Güzel… Peki Başka Çeşidin Veya Şuben Var mı?
\”Seni Seviyorum\” : Allah Razı Olsun.
\”Seni Seviyorum\” : Olur, Sarayım mı Burda mı Seveceksin?
\”Seni Seviyorum\” : iyide Bunun Sosyal Güvencesi, Sigortası Falan Var mı? SENİ SEVİYORUM
\”Seni Seviyorum\” : Hadi ya Çok ilginç. ee Sonra…
\”Seni Seviyorum\” : Yeni Parola Bu mu, Ben Ne Diycem Peki?
\”Seni Seviyorum\” : Güzel… Peki Başka Çeşidin Veya Şuben Var mı?
\”Seni Seviyorum\” : Allah Razı Olsun.
\”Seni Seviyorum\” : Olur, Sarayım mı Burda mı Seveceksin?
\”Seni Seviyorum\” : iyide Bunun Sosyal Güvencesi, Sigortası Falan Var mı?
\”Seni Seviyorum\” : Net mi? Brüt mü?
\”Seni Seviyorum\” : Ömrünü, Enerjini Daha Faydalı işler için Harcasana Canım.
\”Seni Seviyorum\” : Elinden Başka Bir Halt Gelmez ki Zaten
\”Seni Seviyorum\” : Teoride mi? Pratikte mi?
\”Seni Seviyorum\” : Havalardandır, Banada Oluyor Bazen.
\”Seni Seviyorum\” : Neden? Bende Benim Bilmediğim Birşeyler mi Gördün?
\”Seni Seviyorum\” : Çok Hoş… Peki Başka Ne Gibi Hünerlerin Var?
\”Seni Seviyorum\” : Üzülme, Zamanla Geçer.
\”Seni Seviyorum\” : Anlaşıldı. Tamam…
\”Seni Seviyorum\” : Ne güzel seninle beraber beni seven iki kişi olduk böylece
\”Seni Seviyorum\” : Beni bu işlere karıştırma ne olur
\”Seni Seviyorum\” : Bende senin beni sevişini seviyorum
\”Seni Seviyorum\” : Bende seni seviyorum. Ee şimdi ne olacak
\”Seni Seviyorum\” : Hayır izin vermiyorum! Bugün beni seven yarın kediyi köpeği de sever. Olmaz, ben ciddi biriyim
\”Seni Seviyorum\” : Teşekkür ederim… Bu benim için büyük bir şeref… Sevgine layık olmaya çalışacağım. Büyüklerimi sevip küçüklerimi koruyacağım.
\”Seni Seviyorum\” : Gücün bana mı yetiyor? Akranlarını sevsene!
\”Seni Seviyorum\” : Bu neye cevap olacak, neyi çözecek peki?
\”Seni Seviyorum\” : Sen aşmışsın, ben artık ne desem boş…
\”Seni Seviyorum\” : Beni sevmek demek, beni görmek demek değildir. Bu fani vücudum elbet bir gün toprak olacaktır fakat sevgin ilelebet payidar kalacaktır.
\”Seni Seviyorum\” : O vakit ağaç dik Türkiye çöl olmasın, güler yüzün gül yanağın solmasın, ben öleyim sana bir şey olmasın.
\”Seni Seviyorum\” : Utanmadan bir de bunu yüzüme karşı söylüyorsun ha… Yıkıl karşımdan…

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
seni-seviyorum.gif
bende-seni-seviyorum.gif