Beniiiii nasil bilirsiniz???

OBir

MEB
Özel üye
Her ne kadar tanışıyor olmasakta neşeli, hoşgörülü canayakın biri olduğunu forumdaki paylaşımlarından biliyorum. Hatta yurt dışında yaşadığını ve oralarda bizleri temsil ettiğinide. :)

Neşeli insanlar etraflarına da neşe saçarlar, hemen her mesajında neşeli bir gülümseyen emoji görmek benim açımdan özel/güzel bir durum. Uzun zamandır forumda oluşun da dostluk kurmak konusunda iyi olduğunu işareti olsa gerek. Özetle pozitif biri olduğunu düşünüyorum ve iyi ki forumdasın diyorum. :)

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Seni nasıl biliriz seni güzel biliriz ,öncelikle Hollanda' yı sevmemenle biliriz :)
Bunun yanında kendi halinde kimseye zararı dokunmayan biri olarak biliriz ,her türlü şakayı kaldırabilen ,girdiği ortama uyum sağlayabilen ,insanlarla kolaylıkla iletişim kurabilen biri olarak biliriz :)
Ve Tebessümün dediği gibi seni burada hep görmek isteriz

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Farkli bir forumda birlikteydik seninle. Muhabbetimiz de pek olmadi aslinda. Enerjini seviyorum ?
O başkasıdır başka forum mu aaaa hiç olur mu öyle şey :D:D Nerede mutlu olunuyorsa orada olmak gerektiği ilkesi bizim için esastır. :P

Yıllar önce üye olup hala buralarda oluşun, benim için son derece anlamlı. Burada kurulan dostluklar çoğu zaman gerçek yaşamdan bile değerli hale gelebiliyor. Ben çok örneğini gördüm bunun, iyi ki buralardasın iyi ki uğramışsın ve kalmışsın bizimle, daha nice yıllar birlikte olmak dileğiyle diyorum @She ...

Bu sözlerden sonrada hemen havalara girme, gıcık yanlarını da saydırtma bana :D:D