• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

beni güzel hatırla

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Beni güzel hatırla! Bunlar son satırlar... Farzet ki, bir rüzgârdım, Esip geçtim hayatından. Ya da bir yağmur. sel oldum sokağında.. Sonra toprak çekti suyu, kaybolup gittim. Belki de bir rüya idim senin için. Uyandın ve ben bittim..

Beni güzel hatırla! Çünkü; sevdim seni ben.. Her şeyini! Sana sırdaş oldum, dost oldum, koynumda ağladın. Yüzüne vurmadım hiçbir eksikliğini. Beni üzdün, kınamadım. Alışıktım vefasızlığa, el oldun aldırmadım...

Beni güzel hatırla! Sayfalarca mektup bıraktım sana. Şiirler yazdım her gece, çoğunu okutmadım. Sakladım günahını, sevabını içimde. Sessizce gittim... Senden öncekiler gibi sen de anlamadın.

Beni güzel hatırla! Sana unutulmaz geceler bıraktım. Sana en yorgun sabahlarda gülüşümü, gözlerimi, sonra sesimi bıraktım. En güzel şiirleri okudum gözlerine baka baka Söylenmemiş "merhaba"lar sakladım her köşeye. Vedalar bıraktım duraklarda. Ne ararsan bir sevdanın içinde fazlasıyla bıraktım ardımda.

Beni güzel hatırla! Dizlerimde uyuduğunu düşün. Saçını okşadığımı. Üşüyen ellerini ısıttığımı. Mutlu olduğun anları getir gözünün önüne. Alnından öptüğüm dakikaları... Birazdan kapını çalan kişi olabileceğimi düşün. Şaşırtmayı severim biliyorsun. Bu da sana son sürprizim olsun. Şimdi, seninle yaşanan günleri ateşe veriyorum. Beni güzel hatırla

__________________
 
Top