• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

ben geldim artık :)

FelsEce_

Üye
hoşbuldum datlım saol :) buarada mesajını aldım ama cevap yazamıyorum :( allam ya 25 tane mesaj yazmam lazımmış :S ama ben önceden yüzlerce yazmıştım :( tabi başka bir nickti:)

wien06

V.I.P
V.I.P
Aramiza tekrar hos geldin cılgınım_www inan seni cok özlemistik.Benim forumda kalici olmamin sebeblerinden biride sendin ama malesef beni foruma bagladin kendin kayboldun:)

FelsEce_

Üye
hoşbulduk :) wien06 seni tekrardan burda görmek çok güzel..bende çok özledim sizleri ve burda oldugum için çok mutluyum :) dediğin gibi ben çok kişiyi bagladım buraya ama bianda kayıplara karıştım :) şimdi ise burdayım tekrardan :)
buarada biraz özleyin istedim :)

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Hosgeldiniz...konularınızı mesajlarınızı çok gördük tanışmak bugüneymiş..sizi aramızda görmekten çok mutluyum...

wien06

V.I.P
V.I.P
KIRMIZI sana oyunlarda rakip cikti eskiden forumda oyunlara en hizli cevap yazani çılgınım_www bakalim eskisi kadar hizlimi:) Zamanla bunu görecegiz gerci oyunlar bana yasak ama benim yerime CILGINIMA rakip olarak KIRMIZI var:)

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
çok fazla bende oynayamıyorum abi eski nickine kavustuguna sevindim..bir sey sorucam cılgın bugün senin dogum günün mü sallama bi tarih mi girdin...

çılgınım_www

Forum Tutkunu
wien06 sen artık oyunlara gelmicenmi :(
buarada KıRMıZı bugün gerçekten dogum günüm benim :) vee bir soru sanki ben buradayken sen vardın yeni gelmiştin gibi hatırlıyom sanki