• Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...

Bakmaya geldim

Ninova

Ya heRru Ya MeRru !
Bakmaya Geldim
Tek kusur her zaman satış yapan elemanlarda değildir.Zaten bütün gün her tür insanla muhattap olup yeterince yorulan bir çalışan size "nasıl birşey bakmıştınız yardımcı olayım " dediğinde "yoo öyle bakmaya geldim" demeniz onu hayattan soğutur belki ne küfürler yersiniz haberiniz olmaz.
iyisi mi paran varsa gir al çık

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Aha bunu hiç düşünmemiştim. :) Ama hani şöyle keyfi gezinip sonra karar verim ve sonrada yardım istesek olmazmı.?

Katip

Özel Üye
Özel üye
İş verenin ezikliğiyle "nasıl bir şey bakmıştınız yardımcı olayım " söylenebilir,müşteri olarakta doğal karşılarız. Kendisini yormasına gerek yok aslıda.

Öncelikle aklıma yatarsa zaten sorarım.Bu arada kötü söz sahibinin :)

Ninova

Ya heRru Ya MeRru !
Aha bunu hiç düşünmemiştim. :) Ama hani şöyle keyfi gezinip sonra karar verim ve sonrada yardım istesek olmazmı.?
o bısey degıl kı sadece almak ıcın degıl oylesıne bakmaya gelenı dedım ben :)

İş verenin ezikliğiyle "nasıl bir şey bakmıştınız yardımcı olayım " söylenebilir,müşteri olarakta doğal karşılarız. Kendisini yormasına gerek yok aslıda.

Öncelikle aklıma yatarsa zaten sorarım.Bu arada kötü söz sahibinin :)
aa burda bı ısveren var ama ayıp oluo :P
amac yardımcı olup karısıklıgı onlemektır.

Katip

Özel Üye
Özel üye
o bısey degıl kı sadece almak ıcın degıl oylesıne bakmaya gelenı dedım ben :)

aa burda bı ısveren var ama ayıp oluo :P
amac yardımcı olup karısıklıgı onlemektır.
Ama işverende ağzını bozuyor arkadaşım oda ayıp etmiyormu :)

Karışıklık olmaz sen müşteriyi rahat bırak özgür olduğunu hissetsin baskı altında olmadığını bilsin eminim işler artacaktır:)

Hayırlı işler bol kazançlar...