Baba......

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Dertlerin amansız tuttu yakamı neden olmuyorsun oralı baba. Kastenmi çektiriyorsun yoksa şakamı bumudur babalığın kuralı baba. Vefakar kalbimi boşuna yordum sensiz cennet olsa bile gitmem diyordum. Adını güneyli kuşlara sordum tanırız dediler laralı baba. Başkentmi yoksa fizan çölümü yirmi dört saat arattın bana ölümü. Gülmeyen bahtımın şu dertli bölümü söyle ne zaman gülecek baba. Dayanılmaz ruhumdaki dertlerin sabrımın belini büktü fikretin. Dört bir yanıma çadır kuran bu acı dertlerin söyle ne zaman son bulacak baba.Bu mudur babalık bu mudur erkeklik bir ALLAH a mahsus değilmidir teklik. Kırk avcının birden vurduğu keklik acep ben kadar mı yaralı baba. Kanıtla indinde yerin yüceyse gelde muammayı çöz bilmeceyse. Senin sevgin bana kraliçeyse benim ki sevginin saygının kralı baba. Sen zevkten sarhoş iken ben zehir içtim gece gündüz sürdü dertler nöbetim. Henüz bin derdimin birini dedim dilimde isyanlar sıralı baba. Cemalim sersefil sen bozma keyfi yüklenme sabrıma çıldırttın kafi. Öz babam diye övdüğüm safi şimdi zevkten masa başında içiyor zati.......... Rahmetli babamla arkadaş gibiydik ben bu yorumu başaka bir arkadaş adına yaptım babasıyla ilgili kaygıları ve sitemleri olan ilişkileri düzgün olmayan arkadaş adına .. Ama eminim ki tüm anne ve babalar yücedir.. Ve umarım bunlar sadece yorumlarda kalır hayatta mutluluklar yaşanr. Sen ve şen kalın EMİ......

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Her ne kadar arada sorunlar yaşansa da çatışmaların temelinde anne babanın çocukları adına olumsuz bir düşünce içerisinde olabileceklerine asla ihtimal vermiyorum. Ama kuşak çatışması denen şey bazen sorunlara neden olabiliyor.

Teşekkürler hocam güzel bir yazıydı.