Ayrıntılı bilgi

e-PaCk

Forum Gururu
şüphelenmek iyidir ;P
unutmadan bu söz benim kafamı acayip kurcaladı :) hatta yankılanıyor şu anda kafamda şüphelenmek iyidir şüphelenmek iidir diye :)
bu arada kendini bize ayrıntısız tanıttığın içinde ayrıca teşekkürü bir borç biliyorum :) sahi kaç yaşındasın sen şimcik geçenlerde bi ara bi yaşını kutladım ama hangi yaşındı unuttum neyse dediğin gibi güncel sen bugün söyliicen ben iki sene sonra yine sorcam ;P;P tatlı sevmemene de küstüm resmen konuşmuyorum :hıh2
seni tanıdığıma çok memnunum ;);)

Tekrar konu açmayayım geldiğim yerden gideyim diye düşündüm..boşa topik şişirmenin bir alemi yok ya yine de yazmak istedim. Okulların kapanmasını beklerken ömrümden ömür gitti bir de baktım kapanmış. Uzun zamandır hayalini kurduğum tatile çıkmanın zamanı..darısı çıkamayanlara. Sizleri tanımak güzeldi =)
Eylül sonu gibi görüşmek dileğiyle, hoşçakalın.

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Oooo baya uzun soluklu bir ayrılık olacak ama Allah sağlık verdikten sonra tekrar görüşmek kısmet olur inşallah.Sana gönlünce huzurlu güzel bir tatil diliyorum.

wien06

V.I.P
V.I.P
Tekrar konu açmayayım geldiğim yerden gideyim diye düşündüm..boşa topik şişirmenin bir alemi yok ya yine de yazmak istedim. Okulların kapanmasını beklerken ömrümden ömür gitti bir de baktım kapanmış. Uzun zamandır hayalini kurduğum tatile çıkmanın zamanı..darısı çıkamayanlara. Sizleri tanımak güzeldi =)
Eylül sonu gibi görüşmek dileğiyle, hoşçakalın.

Iyi tatiller imposibel umarim gönlünce güzel bir tatil gecirirsin. Tekrar görüsmek üzere kendine iyi bak