Ayrıntılı bilgi

1. Adınız / Soyadınız = Sibel Soyadım =)

2. Doğum Tarihi/Yeri = Şubat desem de inanmayın akrebin iğnesini taşırım ruhumda.

3. Varsa Lakabınız = e-PaCk'ın otobiyografisini okuduğumda aklıma gelen ilk şey "Erkek Fatma'lığın" bulaşıcı olduğuydu =) Bana genel de Selim de derler Sibel yerine.

4. Nick'inizin Anlamı = Merakeden varsa araştırsın :P

5. Yaşadığınız Yer = Evren de herhangi bir yer.

6. Göz ve Saç Renginiz= Gözlerim de benim gibi dengesiz bir türlü ayarı tutturamıyor kimi zaman yeşil , kimi zaman kahve.. elâ demeye kalmadan yeşil oluveriyor. Saçlar da iris tabakası olmadığından olsa gerek sabit kahve.

7. Mesleğiniz = Beğenmezseniz yeni iş mi verilecek?

8. Eğitiminiz= İnsan her yaşta öğrencidir geyiği =) Güncel yani :P

9. En Sevdiğiniz Tatlı = İçinde şeker olan hiç bir şeyi sevmem mevye dahil.

10. En Sevdiğiniz İçecek = Şekersiz olan tüm içecekler şalgam ve şarap ilk sırada.

11. En Sevdiğiniz Yemek = Açlıktan insan ölümlerinin olduğu bir ülkede yaşıyoruz yemek ayırt etmemek için illâ ki Afrika'da , Pakistan'da vs. de olmak mı gerekiyor? Açgözlülüğe lüzum yok yediğim her yemeği severim.

12. En Sevdiğiniz Şarkı = Şarkı söylerken böğürmeyen her sesi dinleyebilirim.

13.Foruma kimin sayesinde üye oldunuz (neyiniz ve nicki ne) = e-PaCK'ı gördüm direk daldım foruma =) Kan kardeşim desem inanacaksınız sanki?

14. Hobileriniz = Kitap okumayı seviyorum ileride kendi adımı unutmamak için. Ve profesyonel olarak karete yapıyordum 6 ay öncesine kadar şimdi muhabbeti bile bayıyor. Masa tenisi yeni gözdem. Ve motor aşığıyım bu yaz ilk uzun seferime çıkacağım =)

15. Fobileriniz = Karete =) Bir de arabalar.

16. En Sevdiğiniz Dizi veya Tv Programları = Sabah sabah sabah haberleri. Ve akşam , iki baskıdan sonra algılayabiliyorum son yıllarda iyice laçkalaştı memleket.

17. Evcil Hayvanınız Var Mı? = Var ama evden attım. Bir de sevgilim var arada akşam yemeklerine geliyor annesiyle!

18. Sitede En Sevdiğiniz Üye (üyeler) = Sadece e-PaCK'ı tanıyorum doğal olarak o. -ler kısmı olursa ayrıca belirtirim.

19. En Sevdiğiniz Renk = Beyaz ama beyaz renkten sayılmıyor hepimizi kandırmışlar.

20. En Sevdiğiniz Hayvan = Sevgülüm =)

21. En Belirgin Özelliğiniz = Lafı gevelemektense söylemem. Patavatsızlık değil içimde kalacağına hepiniz bilin mert dert miydi yoksa?

Yeterince açık oldu sanırım tanıştık kaynaşırız zamanla =) Sorusu olan parmak kaldırsın...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bigün siteye biri geldi içimden bu herifte kim yaa dedim. Ufaktan ufaktan karizma yapıyo, hem de kafadengi benim kafadan falan diyorum :D Gün oldu otobiyografisini yazıp ben İpek'im demez mi? :D Bu sefer biri daha geldi, referansı adı geçen şahıs olan hah sevgilisini de getirdi tamam dedim :) O da demez mi ben Sibel :) Hadi itiraf edin ben miyim sadece her ikisini de bay zanneden? (Gerçi hala şüpheliyim - Fobisi araba, hobisi motosiklet)

Şaka bir yana çok teşekkür ediyorum paylaşım için. Herşey gönlünüzce olsun...

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Bigün siteye biri geldi içimden bu herifte kim yaa dedim. Ufaktan ufaktan karizma yapıyo, hem de kafadengi benim kafadan falan diyorum :D Gün oldu otobiyografisini yazıp ben İpek'im demez mi? :D Bu sefer biri daha geldi, referansı adı geçen şahıs olan hah sevgilisini de getirdi tamam dedim :) O da demez mi ben Sibel :) Hadi itiraf edin ben miyim sadece her ikisini de bay zanneden? (Gerçi hala şüpheliyim - Fobisi araba, hobisi motosiklet)

Şaka bir yana çok teşekkür ediyorum paylaşım için. Herşey gönlünüzce olsun...

Bir tek sen değilsin bende iki kişiyi erkek zannetmiştim hemde uzun süre ama otobiyografilerini okuyunca utandım resmen.:v güzel paylaşım olmuş emeğine sağlık.

YoRuMSuZ ve diğer arkadaşlar;
Böyle zannetmenizi tebessümle karşılıyorum. Girdiğim mekânlar da genellikle bu böyle olmuştur.

Ayrıntılı bilgi iyi olmuş =) e-PaCK bu konuda ne diyecek çok merak ediyorum doğrusu..şüphelenmek iyidir ;P

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Ben Epack e söyledim sadece güldü nickimden anlayacaklarını düşünmüştüm dedi onunda anlayışla karşılayacağını düşünüyorum.

arzum

Forum Tutkunu
Herkez aynı kanıda sanırım:) bende öyle sanmıştım ama sohbet odasında biraz muhabbet edince bayan olan yönlerinide arada yakalamıştım içimden yok yok bu erkek olamaz demiştim:D:D ( e_pack ) .Sende aramıza hoşgeldin bu arada böyle değişik kişilikleri ve eglenceli kişilerle tanışmak çok güzel otob.dikkatimi çeken bişi oldu sevgiline hayvan demen :) aman duymasın sitemizi önerirsen o gelmeden düzeltme yapman gerekicek sanırım:D:D