• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

ayrılık vakti.....

LoSt_LoVe

Forum Onuru
umarım gidişin siteyle alkalı değildir.sen sanki bu sitenin maskıtu gibisin.bak peşinden su döküyorum.çabuk dön diye ok ;)

İsterdim ki kişilere göre değil aileye göre hareket olsun. Eğer tahmin ettiğim olayla başlantılıysa zaten aile kavramını hiçe sayıyorsun demektir.

Ama kendi kararınsa buna saygı duyuyorum. Yolun ve bahtın açık olsun. Cidden hepimiz sevmiştik seni... Ama insan kendini ait hissettiği yerde mutlu olur. Demekki kendini daha ait hissettiğin bir yerler var. Hoşcakal...

kişisel demekle ne istedını anlamadım? evet kendi kararımla baska foruma gittim.burda beni üzen blr kaç mesaj gördüm burdan ayrılmama onlarda sebeb oldu hem kimsedem gizli saklım yok burda yetkılıde degilim istedıgıi yere gitme özgürlgüm var!!!

ayrıca arkadaşlar ayrılma sebebimi yazdım.neyse ben gidiyorum bu son msjımdı.

hoşçakalın!!!!!!!

wien06

V.I.P
V.I.P

kişisel demekle ne istedını anlamadım? evet kendi kararımla baska foruma gittim.burda beni üzen blr kaç mesaj gördüm burdan ayrılmama onlarda sebeb oldu hem kimsedem gizli saklım yok burda yetkılıde degilim istedıgıi yere gitme özgürlgüm var!!!

ayrıca arkadaşlar ayrılma sebebimi yazdım.neyse ben gidiyorum bu son msjımdı.

hoşçakalın!!!!!!!

Eger dedigin gibi gitmene sebeb mesajsa bunu bildirebilirdin. Biz simdiye kadar yönetim olarak bize bildirilen her türlü sikayet ve sorunla her zaman ilgilendik bundan sonrada ilgilenecegiz bizm burda olus amaclarimizdan biride üyelerimizin sorunlariyla ilgilenmektir.

Sana yolun acik olsun diyorum.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
cimcimeeeeeeeeeeeeee biryere gitmiyorsunnnnnnnnn kararin dan dön gel yuvaya gel burasi cimcimesiz olmazzzzzzzz ve eminim ki okuyorsun su an . geri gelmeni cok isterimmmm.. yine karar senin saygi duyarim.

Top Bottom