Ayrılık Kokusu var Teninde

sorumsuz

Forum Onuru

şiir gözlerini mısralarıma sakladım, soluğun cümlelerimde, hecelerimde...
ayrılık kokusu var teninde...
durdurun zamanı sabah olmasın zindanlar hiç solmasın ,ayrılık istemiyorum "ne olur" ne olur başucunda kalayım bırak bırakta çok sevdiğin papatyalar gibi solayım...

varda yoksun yanımda kayboluyor gözlerin gözlerimde ellerin dokunuyor bedenime ama ruhun başka diyarlarda ey sevgili teninde ayrılık kokusu bırakıpta gidecekmisin, gidip de baharlarımı hazana mı cevireceksin!

yaralama yüreğimi kaldırmaz bu kederi, yanar ruhum cehennem ateşlerinde dayanamaz bu acıya, gideceğin gün belli saatler sayılı dakikalar kalmış...akreple yelkovan yarışa girdiler sanki tutmak ne mümkün, seher bastırdı yıldızlar soluyor gitme vakti yakın,bırakta içime çekeyim bütün kokunu, son olacak ötesi yok "hayellerde kokun gelirmi düşlerde gözlerin dün gibi kalırmı"...

"hadi git" git demeye dermanım yok çok ağır bir yük dünyalar başıma yıkılsa altında ezilsem, şu kalp varya senin için çarpan ritmi değişen işte onu söküp aç kurtlara atsalar , tenine değen bu ellerimi her parmağımı lime lime etseler, seni öpen bu dudakları düğümleseler, bakan bu gözlere mil çekseler etlerimi parça parça etseler ayrılık kadar acı deyil...

ey sevgili ayrılık kokusu var teninde, gitmen mi gerek beni dertden derde koyman mı gerek, kimleri seveceksin ben gibi kimlere bakarım sen diye söyle...
saatler sayılı dakikalar azaldı saniyeleri çok hızlı ölümüm olsun bu gece son nefesim kollarında kalsın yoksa bu ayrılık çok acı...

arzum

Forum Tutkunu
ey sevgili ayrılık kokusu var teninde, gitmen mi gerek beni dertden derde koyman mı gerek, kimleri seveceksin ben gibi kimlere bakarım sen diye söyle...
saatler sayılı dakikalar azaldı saniyeleri çok hızlı ölümüm olsun bu gece son nefesim kollarında kalsın yoksa bu ayrılık çok acı...

offff offfff sabah sabah efkar bastı emeğine sağlık canım güzeldi.