• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ayın Konuğu RüzqαrqüŁü

Papatya

V.I.P
V.I.P
Seni üzmek istemezdim ama nedir seni bu kadar üzen vazgeçtiğin hayallerin..

Aslına bakıcak olursak kişiliğim dolayısıyla bi şeyin peşinde fazla koşmuyorum,
Örneğin meslek para kazanmak ne biliyim baska baska seyler,sıkılıp vazgeçiyorum.
Yazar olmak benim en büyük hayalimdi ondan vazgeçtim. .
Bi şey daha var o özel ve uzun :)

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Yok üzülmüyorum...
Ulaþmaya çalýþtýðý bi noktasý olmayan insanlarýn hayatlarý bitmiþtir,
Artýk elimde üzülmeye deðecek hiç bi þeyim yok :)

Genel olarak yukardan asagi hepsini okudum...her zamn vakit bulamiyorum..bi konuyu takip etmeye kusura bakma....okudugum kadariyla eglenceli hayattan zevk almasini bilen cici bi kizcanlandi

Ama bu cevabini sevmedim...sanki hayattan vazgecis var bu mesajda..ve sana yakismiyor...

Ayrica yazarlik konusunda gec kaldigini dusunmuyorum hala yapabilirsin..
Vazgecmek yerine savasmayi dene...hayat onun butun aksilikleriyle savastigin zaman zevkli...hic bisi imkansiz degildir....

Senin ne olursa olsun vazgecmediklerin..vazgecemeyeceklerin neler....

Papatya

V.I.P
V.I.P
Genel olarak yukardan asagi hepsini okudum...her zamn vakit bulamiyorum..bi konuyu takip etmeye kusura bakma....okudugum kadariyla eglenceli hayattan zevk almasini bilen cici bi kizcanlandi

Ama bu cevabini sevmedim...sanki hayattan vazgecis var bu mesajda..ve sana yakismiyor...

Ayrica yazarlik konusunda gec kaldigini dusunmuyorum hala yapabilirsin..
Vazgecmek yerine savasmayi dene...hayat onun butun aksilikleriyle savastigin zaman zevkli...hic bisi imkansiz degildir....

Senin ne olursa olsun vazgecmediklerin..vazgecemeyeceklerin neler....

Yorumun için teşekkür ederim Kırmızı...
Sorduğun soruya gelince,ne olursa olsun vazgeçmediğim arkadaşlarım var.
Ben varım hayat var... Sımsıkı tutunmaya çalıştıklarım var.
Vazgeçemeyeceğim müzik var sanırım düşündürücü bir soruydu fazla bir şey söyleyemiyorum...