• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ayın Konuğu RebeL Angel

~meLek~

GalataSaray'ım
canımm seni görmek ne hoş bu koltukta .. :) hayırlı olsun koltuğun..
her yeni ayın konuğunda hakikaten oldu mu bi ay diyorum ne çabuk geçiyo zaman doyum olmuyo hiç bir konuğa.. :)

ve de şu soruyla başlıyorum.. üstteki soruları okuyunca ve de ettiğimiz muhabbetler sonrasında ortak noktalar birden fazla azcık kendimden bişeyler buluyorum sende.. :)

beyin cerrahı olmak istediğini öğrendiğimde çok sevinmiştim.. :) nasıl karar verdin ..
ben bi araştırma ödevi sonucunda merak saldım mesela.. :) sonrasında elime geçirebildiğim her kafa bıçak darbesine maruz kaldı.. :D sende yapar mısın böyle incelemeler..

sonra antepde bulundum bi seneden fazla ya şunu da sorarım en çok nerelerde takılıyosun.. :))
yemeyi de seviyoruz .. :D en sevdiğin yemek hangisi.. :)

diyerek şimdilik kısa tutuyorum sorularımı.. :) okudukça meraklandığım şeyleri bir bir çıkartırım karşına.. :))

Tesekkür ederim ederim cnm =GG
Beyin cerrahı olma isteğim cocukluğumdan gelen bir durum.Altı yasındayken bi gün televizyon izliyodum,dizide bi adamı ameliyat ediyolardı bnde sasırdım..:D sonra ilkokuldayken fen dersine felan merak sardım..beyin cerrahı olcam diorum o günden beri...Bazen internetten ameliyat filan izlerim.Zaten ailemde cok istiyo...:))

Gaziantep'i seviyorum özellikle ibrahimli semtini genelde oralarda olurum :)
Yemeğe gelince bizim buralar mutfağıyla,yöresel yemekleriyle meshurdur.Özellikle tatlısıyla gerci bn sevmiyorum orası ayrı tabii :P Belki cok sasıracaksın(o kadar ünlü yemeklerimiz varken)bn makarnayı seviyorum :)))

cubuk_kraker

Katılımcı
bir kızın olsa saçlarına nasıl bir şekil verirdin?
kariyer mi evlilik-aile mi ?
Hiç sinirden ağladın mı ?
İlk kez kaç yaşında kuaföre gittin ?
bir araban olsa hangi model araba isterdin ?
konuşkan insanları mı sessiz insanları mı seversin?
En sevdiğin pc oyunu hangisi ?
Bugüne kadar izlediğin ve en çok sevdiğin sinema filmi?
Sigara içen insanlar sana itici geliyor mu?
en son yaptığın hırsızlık neydi ( buna ödünç almakta denebilir.. mesela ben kardeşimin çoraplarını ç/almıştım) ? :)
Genel olarak Hızlı mı yürürsün yavaş mı ?
Sence bir insan bir başkasını kendisinden daha fazla sevebilir mi? ( kan bağı olmayan birini)
En sevmediğin renk ?
Sana soru sorulmasından hoşnut mu oluyorsun nefret mi ediyorsun? :)

~meLek~

GalataSaray'ım
bir kızın olsa saçlarına nasıl bir şekil verirdin?
kariyer mi evlilik-aile mi ?
Hiç sinirden ağladın mı ?
İlk kez kaç yaşında kuaföre gittin ?
bir araban olsa hangi model araba isterdin ?
konuşkan insanları mı sessiz insanları mı seversin?
En sevdiğin pc oyunu hangisi ?
Bugüne kadar izlediğin ve en çok sevdiğin sinema filmi?
Sigara içen insanlar sana itici geliyor mu?
en son yaptığın hırsızlık neydi ( buna ödünç almakta denebilir.. mesela ben kardeşimin çoraplarını ç/almıştım) ? :)
Genel olarak Hızlı mı yürürsün yavaş mı ?
Sence bir insan bir başkasını kendisinden daha fazla sevebilir mi? ( kan bağı olmayan birini)
En sevmediğin renk ?
Sana soru sorulmasından hoşnut mu oluyorsun nefret mi ediyorsun? :)

Düz sacları cok seviyorum herkesede yakıstığını düsünüyorum :)
Sıralama yapmak gerekirse aile-kariyer-evlilik
Sinirden ağladığım cok oldu..
İlk dokuz yasındayken gitmistim kuaföre..:P
Arabaya gelince Nissan Micra diyorum,mesela kırmızı... :)
Yerine göre..konuskan insanlarıda sessiz insanlarıda severim :)
Pc oyunlarıyla pek aram yok hatta hic oynamam...
Alacakaranlık efsanesi cok güzeldi..=vvv
Sigara icenler bana itici gelmiyo..sırf bu yüzden kimseyi yargılamam da :)
Hırsızlık yaptığımı hatırlamıyorum(her ne kadar ödünc alma anlamında da olsa :) )
Yavas yürürüm..acelem olmadığı sürece..
İnsan kendisinden baska birisini evet daha fazla sevebilir..sevmelidir de bnce ;;)
Tüm renkleri severim,sevmediğim bir ren yok :)
Soru sorulması cok hosuma gidiyo..konukluk konusunda her ne kadar tecrübeli olsamda bira heyecan yapıyorum o kadar..cok soru soran da olmadı zaten:/

Top Bottom