• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ayın Konuğu ‎Byy_EnEs

Öncelikle ayın üyesi ünvanını kutluyorum çok soru sormayan biri olarak kısa ve öz iki soru sorayım bende.

Mutlulugun ve mutsuzlugun hem tariifini hem resmini bizlerle paylaşırmısın?

Çok uzun zamandan beri mutluluğu bende arıyorum görürseniz haber verin banda uğrasın.
Ama mutluluk hakkında yorumlarım illaki olacak mutluluk nefes aldığını anlamaktır.Güneşin yıldızın yağmurun tadını çıkarmaktır.Mutlu olmak kolay değildir kolaylığı ve zorluğu bilmek gerekir bakışların da önemlidir bu durumlarda olaya bakış açını iyi seçmelisin ki mutluluğu yakalaya bilesin karamsar olmayacaksın öncelikle olumlu düşünmeyi bileceksin.Ben mutluluğu şöyle tarif edeyim size bir annenin çocuğuna verdiği emeği göz önüne alırsak doğduğunda hani ilk görüşü vardır ya kucağına alır dünyanın en mutlu insanı olur ben yaşamadım ama yaşanlarda görüyoruz bunun gibi ablam kusura bakma keyfim fazla yok yarım yamalak oldu sanırım şimdilik böyle idare etsen olmazmı ?

mutsuzluk şöyle kapılmaktır.beklenmedik istemediği olaylar insanı olumsuz yönde etkiler.Mutsuzluk sonbaharda ağaçta yaprak düşerya bir sağa bir sola savrulur ve yere çakılır ordan birde rüzgar savurur aynen böyledir mutsuzluk.kapılmamak lazım esir olmamak lazım yenilmemek lazım yenilsekte kaybettiğinizi düşünmemeniz lazım yoksa benim bir sağa bir sola savrulup durursunuz

resimlere gelecek olursak şimdilik paylaşamıyorum afedersiniz.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Enes kardeşim yüregine saglik her ikisinide yanıtladın resimleride uygun olunca eklersin estafurullah ne kusuru. mutlulugu her zaman için kendinde ara zira mutlugu veya mutsuzlugu kendimiz olustururuz.sevgiler kardeşime.

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
gülümsemek hayatta en büyük hazinelerdendir gülümsetmek ise o hazineyi iki elinle savururcasına ortalığa saçmaktır ( cebur )
söyle bakalım sen gülümsetirmisin ?
şayet gülümsetirsen kendin içinmi yoksa başkalarını mutlu etmek içinmi ?
üstteki soruya canı gönülden ceap verdinmi ?

evet sorularıma cevap aldım
ve çok çetrefilli dönemler geçirdiğini fark ettim
aldatılmak terkedilmek veya kandırılmak duygusu sende ne gibi izler bırakıyor ?
böylesi durumlarda içine ne gibi ruh haline bürünürsün ?
güçlümüsün yoksa güçlü görünmek için alinden geleni yapanlardanmısın ( ruhsal duygusal anlamda ) ?
bilgisayar konusunda baya bir tecrübeli olduğunu tahmin ediyorum
nerede öğrendin ?
ne üzerine kapasiten daha fazla ( programlama ,internet ,yazılım gibi )

çok mürevazi bir kişiliğe sahip oldugunu fark ettim dayımın oğlu cevahir gibisin
onun tek sorunu anlaşılamamaktı
seninde anlaşılamadığın oluyormu veya iyi niyetinin kötüye yorulması gibi durumlar ?

cevaplar için şimdiden teşekkür ederim yapılan isteklere yardılara cevapsız kalmayacağın gibi dosdoğru biri olduğunuda biliyorum eline sağlık böyle kal :)

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
kırmızı kadar asla olamam nerdeki bu aralar görüşemedik

dur Byy_EnEs e sorayım ordan bedava:)

Byy_EnEs kırmızı niye bu aralar görünmüyor :)