Ayın Konuğu Aşĸ-ı DeruN

Papatya

V.I.P
V.I.P
Müslüm Gürses Hangimiz Sevmedik parçasını sever misin?
Yıldız Tilbe dinler misin?
Karadeniz müziklerinden hoşlanır mısın?

Araf

İstemeden Kirleniyor İnsan.
Özel üye
Müslüm Gürses Hangimiz Sevmedik parçasını sever misin?
Yıldız Tilbe dinler misin?
Karadeniz müziklerinden hoşlanır mısın?

Müslüm Gürses Hangimiz Sevmedik parçasını sever misin?..Evet askerde çok dinlerdim

Yıldız Tilbe dinler misin?..Hıhım severim evet buda benden size gelsin o halde.

Karadeniz müziklerinden hoşlanır mısın?...Önceleri hiç dinlemezdim.bir arkadaşla tanıştım finlandiyada oda sinoplu idi.bana bir şarkı tavsiye etti, ne kadar hoşuma gitmişti.o günden sonra hep sevdim.severekte dinliyorum

Araf

Özel üye
Sağolasın teşekkür ederim :)

Göründüğün gibi hüzünlü müsündür? Etrafına hüznünü yansıtır mısın reel hayatta?

Burada öyle gözükebilirim. ama reelde öyle biri değilim.neşeli bir insanım.sanırım buralar beni derde ve hüzüne boğuyor.bazen birinin yarasına merhem olmak istiyorum. bakıyorumki yaralanan ben olmuşum.

Araf

Özel üye
Erkekler de ağlar mı?

Burçlara göre yorum yapmam değişik olur.Tamam burçlar özelliklerimizi yansıtıyor ama karakterimizi değil.Erkekler ağlar.Hem de çok içten,çok kalpten,çok hüzünlü,çok duygulu ağlarlar.

Erkek başlı başına bir mucizedir bence.Neden? Yaradılışımız gereği erkekler mantıklı düşünürler,çalışırlar,sorumluluk üstlenirler (askerlik,çalışmak,aileye bakmak) birde bunlara aşk acısı eklenince patlarlar adeta.

Erkekler doğuştan mantık düşünür.Bu yüzden kızların çoğu matematik gibi derslerde zorlanır.Kızların sağ lobu ( duygu,düşünce,hayal bölümü) aktiftir.Mantık az etkilidir.

Ama erkekler mantığı ve duyguyu bir arada yürütmeyi başarırlar.Öylesine ki intihara kalkışabilir,hiç yapmayacağı bir işi yapabilir.

Erkekler ağlar ama içten içten ağlar.Bunu da kimse fark etmez